Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane! Dojrzałem do zmiany auta i mocno zastanawiam się nad lexusem IS200 w automacie i gazie. Budżet nie jest wielki, bo 20k, wiec padło na pierwszą generację ( ͡º ͜ʖ͡º). Ktoś z posiadaczy może mi powiedzieć czy warto teraz pchać się w ten samochód? Jakie są najczęstsze usterki? Czy raczej powinienem zapomnieć i kupić gulfa? xD
#lexus #is #motoryzacja
  • 33
  • Odpowiedz
przyjemność z jazdy,zajebiste audio w wersji premium i wygodę


@Rafaell: czyli to co większość obecnie dobrze wyposażonych samochodów.z racji rozwoju technologii same audio będzie porównywalne.
  • Odpowiedz
@dawidpotok: nowsze rocznikowo kupisz w cenie 15 tys. i do tego starczy Ci na remont. Problem nie stanowi to, że kupisz rocznik 1960,1980 czy 1995 a to w jakim stanie dostaniesz obudowę i ile będziesz musiał dodatkowo włożyć. W efekcie może się okazać że i kupisz za 20tys. Lexusa ale będziesz musiał w niego włożyć załóżmy i 15tys. aby doprowadzić go do akceptowalnego stanu. Ot wczoraj rozmawiałem z mechanikiem i
  • Odpowiedz
@dawidpotok mam ISa, ale bez gazu. Z tego co wiem to przy gazie trzeba jedynie częściej kontrolować luzy zaworowe i wymieniać świece. No i kluczowe znaczenie ma jakość instalacji LPG
  • Odpowiedz
@Cinson Ogólnie jestem zadowolony.
Z wad to spalanie spore jak na 2.0, ale akceptowalne, trasa 8, miasto 12. Rdza na końcówkach progów - mam isa z 2005, a już pojedyncze purchle były. Przy zakupie trzeba uważać czy rdza w podłodze bagażnika się nie pojawia - może wystąpić nieszczelność i podczas deszczu woda tam się leje i zostaję. Mechanicznie żadnych większych wad nie ma. Jeśli interesuje cię manual to musisz się liczyć
  • Odpowiedz