Wpis z mikrobloga

Pytanie do użytkowników internetu i telewizji od Orange, Vectry, UPC, albo Netii. Czy macie taki bajer, że możecie wejść na daną stronę internetową waszego operatora, zalogować się swoimi danymi i móc oglądać telewizję na dowolnym urządzeniu? Laptop, PC, smartfon, tablet? Jeśli tak, to w jakiej jakości jest obraz? Ja mam akurat Vectrę 600Mb/s i TV. Do internetu nie mam żadnych zastrzeżeń, do telewizji wyświetlanej bezpośrednio z dekodera na telewizorze też nie. Ale telewizja internetowa jest naprawdę słabej jakości i wygląda to jak 360-480p... Dla porównania kiedy chcę obejrzeć mecz to po wejściu na oficjalną stronę TVP mam transmisję z super ostrym obrazem w 1080p, a w telewizji internetowej vectry ten obraz jest jak ze starego telewizora sprzed 15 lat. Nawet nie można samemu sobie wybrać jakości w jakiej chce się oglądać. U innych operatorów też tak to wygląda?

#orange
#vectra
#upc
#netia
#neostrada
  • 5
@kubeek: Faktycznie TVN Style jest w dobrej jakości... W takim razie dlaczego TVP HD, TVP 2 HD i masa innych tez z dopiskiem "HD" wyglądają jak jakieś 360-480p? Do tej pory myślałem że to wina tylko mojego neta, ale widzę że u innych też to występuje