Wpis z mikrobloga

Uwaga, jestem jasnowidzem i przewiduję jutrzejsze wiadomości:
(kadr przybliżony na płonący znicz przez 10 sekund)
1. 1 listopada - dzień zadumy i refleksji, Polacy tłumnie odwiedzają groby bliskich.
2. Wzmożony ruch na drogach. Tak wygląda sytuacja na jakiejś #!$%@? znanej drodze. Ale nad bezpieczeństwem ruchu czuwają policjanci, bo...
3....Trwa policyjna "akcja znicz". Policjanci przestrzegają przed brawurową jazdą, warunku są trudne, szczególnie jak pada. Złapano 30 pijanych kierowców.
4. KWESTA NA POWĄZKACH (mój faworyt od lat). Celebryci odmrażają sobie dupę na starym cmentarzu w Warszawie. Nikt nie wie po co, ale Anna Dymna mówi, że to ważne i dadzą radę.
5. Odeszli w tym roku: Kora, Tomasz Stańko, Agnieszka Kotulanka i Stephen Hawking.
(kadr na znicz ale oddala się na cały cmentarz)

#heheszki #pasta #wszystkichswietych
Iudex - Uwaga, jestem jasnowidzem i przewiduję jutrzejsze wiadomości:
(kadr przybliż...

źródło: comment_G858svU6HsyE1BgUzfBNTgldATJknRQu.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@Iudex: ale żeby nazywać renowacje starych (zabytkowych) pomników na Powązkach bezsensowną to trzeba nie mieć w ogóle poszanowania dla historii i sztuki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Iudex: Zawsze jak widze tego cwoka ze zdjecia to przypomina mi sie akcja: lot krajowy z Wawy gdzies tam. Po wyrownaniu lotu ten pedziodynek staje na srodku, w przejsciu przy dziobie i zaczyna te swoje podskakiwania na szeroko rozstawionych nogach (jak w TV). Pajacowanie, przyklaski obslugi samolotu i nagle trach, bujnelo. Typasa przegielo i #!$%@? substytutem dolu mozgowego w sciane. Plask na ryj, potem z drugiej i sie skonczylo. Jakos
  • Odpowiedz
@Iudex:

Na koniec Faktów o 19:26:

To już 8 lat jak kapitan Wrona bohatersko wylądował bez podwozia na warszawskim lotnisku Chopina.


  • Odpowiedz
Teraz nie śledzę tych jakże ważnych informacji ale przez lata zawsze było tak samo. Jakiś dłuższy weekend - po jego zakończeniu komunikat że złapano ~ 2000 pijanych kierowców. Boże Narodzenie, Wielkanoc, początek maja, początek listopada jeśli wypadał w piątek. Zawsze liczba zatrzymanych oscylowała w okolicy 2 tys. i tak rok w rok. Co roku jakieś akcje społeczne, ostrzeżenia mediów, Policji i nic. Aż będę nasłuchiwał ilu pijanych zatrzymają w tym roku.
  • Odpowiedz
@Iudex: no nie, jeszcze będzie coś o Lechu Kaczyńskim i o tym jak totalna opozycja razem z Merkel plują na groby polskich żołnierzy
  • Odpowiedz