Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest tu #gdansk albo #sopot? Pytam trochę w kontekście #wybory #wyborysamorzadowe2018; wiem, że nie trzeba lubić PiS-u, ale kurde, jakim cudem można cały czas wybierać ludzi takich jak Karnowski i Adamowicz, którzy, mówiąc delikatnie, działają wyjątkowo mało transparentnie i wobec których aktywności można mieć mnóstwo zastrzeżeń?

Nie jest przecież tajemnicą, że w Trójmieście (a zwłaszcza w Gdańsku i Sopocie) tych nieciekawych historii trochę się wydarzyło w ostatnich kilku(dziesięciu) latach: vide Nikoś, Stella Maris, Krauze, Iwona Wieczorek, Amber Gold/OLT i Krystek. Naprawdę Wam to wszystko pasuje? Życie w najbardziej mafijnej części Polski?

Lubię nawet Trójmiasto i tym bardziej mi szkoda, że aż tyle tu tej patologii. Zastanawiam się, czy to syndrom sztokholmski (może został przywieziony przez Szwedów którzy lubią wpaść tu na tanie i łatwo dostępne alko ( ͡° ͜ʖ ͡°) )? Czy to jednak kwestia tego, że wiele osób jest tu umoczonych?

No ale skoro w służbach można usłyszeć, że "Trójmiasto to takie bagno, że należałoby zrzucić tam bombę atomową i zbudować wszystko od zera" to w sumie czemu się dziwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #polityka #neuropa #4konserwy #mafia #polskamafia #3city #trojmiasto #trojmiasto #gdansk #patologia #krystek #iwonawieczorek #ambergold #jacekkarnowski #adamowicz #krauze
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Rino91: Adamowicz gdyby nie okazał się bucem i nie ogłosił kandydowania jako niezależny, już dawno w pierwszej turze wygrałby Wałęsa. Teraz już nie ma innej opcji, trzeba wybrać Adamowicza. Poważne miasto nie może sobie pozwolić na samorządowca z antysamorzadowej partii, stawiającego słowa Prezesa wyżej niż dobro miasta.
@Rino91: Na wybory idzie tylko odsetek uprawnionych, Ci, którzy są pewni swojego wyboru.
W ten sposób decydują Ci, którzy są zaliczani do tzw "twardego elektoratu danego ugrupowania" zarówno po prawej czy lewej stronie polityki.

Ogólnie decyduje w ten sposób niewielki procent społeczeństwa:
1. Niska frekwencja wyborcza to cały czas standard w Polsce
2. Ogólnie demokracja jest do d@#$@, bo ja cały czas czekam aby na listach do głosowania pojawiła się pozycja
@Rino91: w pracy koleżeństwo namawia żeby głosować na XYZ. Stosują marketing szeptany

http://czaplicka.eu/marketing-szeptany-2/

Jest zapotrzebowanie na marketing „szeptany” i ludzie w niego bardzo wierzą.

Szuka się bardziej agencji niż pojedynczych osób, bo zawsze liczy się na efekt skali. Kto szuka? Praktycznie wszyscy. Najczęściej korzystają z tego partie polityczne, politycy, szczególnie przed wyborami, ale mogłabym wyszukać zapytania od praktycznie wszystkich branży.

Przed tymi wyborami zgłaszali się do mnie przedstawiciele kilku partii, raczej
szkorbutny - @Rino91: w pracy koleżeństwo namawia żeby głosować na XYZ. Stosują marke...