Wpis z mikrobloga

@Mr_Squno: Nawet nie wiesz co wklejasz kiepsko bo sie tym sam zaorales to byl screen z filmiku medusy i to jego widzowie jak robil spotkanie z widzami jest nadal na YT piekne samozaoranie spradzaj zrodlo nastepnym razem ale moze za bardzo raczki sie trzesa bo bol dupy ze Rafonix ma streama czy cos nie wie ale chillout men
Nawet nie wiesz co wklejasz kiepsko bo sie tym sam zaorales to byl screen z filmiku medusy i to jego widzowie jak robil spotkanie z widzami jest nadal na YT piekne samozaoranie spradzaj zrodlo nastepnym razem ale moze za bardzo raczki sie trzesa bo bol dupy ze Rafonix ma streama czy cos nie wie ale chillout men


@roofi27: Gościu jak ty się przejmujesz xD. Taa już zabieram się za oglądanie jakiegoś
dla mnie to przyjemnosc kiedy mozna obalic czyjis argument w minute


@roofi27: że co ? co ty ćpiesz że masz takie urojenia . To że gówno mnie obchodzi pochodzenia jakiegoś zdjęcie, to nie jest dowód ze obaliłeś argument xD

Skoro Ci on tag przeszkadza ze musisz interweniowac w kazdy wpis to widocznie jest odwrotnie nie ja skacze jak piesek do gardla tylko Ty.


Kto to #!$%@? mówi xD aż mnie korci
@Mr_Squno: Czy ty potrafisz czytac ze zrozumieniem typek zawalasz mi tym gownem pol strony . Napisalem Ci wczeniej jak widze ze ktos klamie w sprawie ze streamem to interweniuje i wyjasniam norm ze nie chce gownoburzy z głupoty . Ale tucznikale lubia czasem pisac glupoty wiec jestem kumasz juz czy nadal problem
@roofi27: i to Wy jełopy zazwyczaj zaczynacie i nie dziwcie się , że ktoś chce was #!$%@?ć bo takich łatwo wyprowadzić z równowagi jak obrazi się " idola".

Wpisy typu " jak tam wykopki wasz ból dupy" albo " rafonix robi większe dymy niż magical " jak #!$%@? dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczekuje dymów ,a nie pucowania sie jakimś frajerom z internetu.
@Mr_Squno: Czego ty nadal nie kumasz nie prowokujesz mnie ani nie wkurzasz czyms co jest fejkiem tylko mi to sprawia wieksza przyjemnosx i beke ze moge wyjasnic to w 5 sekund taki totalny brak argumentu czy staranie sie mnie wkurzyc czym niby tym ze napiszesz jr czy lordoza za kogo ty mnie masz mam wywalone na zdjecia teksty i inne pierdy napisalem tylko co jest fejkiem a ty masz z tym
namowic na dymy u Magicala z Gosia i Jackiem


@roofi27: Nie, bo ewidentnie wolisz rafona. Ja lubiłem tucznika tak samo jak ty, ale nie jestem pachołkiem który najpierw jest za kimś ,a później idzie do kogoś innego , rozumiesz ? Teraz mam po prostu #!$%@? na tucznika ( jest bo jest) Przypominasz mi Infomatis'a wiesz kto to ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr_Squno: Bylo widac na gali i dzisiaj na streamie nie potrafisz tego ocenic kto ma starsza widownie nie bedac na zadnym evencie rozumiesz siedziesz przed kompem tylko i nie masz pojecia co sie dzieje wokol jednego czy drugiego a wystarczylo pojechac na pga
@roofi27: W przeciwieństwie do ciebie ( panie dorosły), nie spotykam się z jutuberami. Inaczej , nie łącze życia realnego z internetowym.

Jak lubisz jechać do swojego ulubionego jutubera po autograf czy zdjęcie to idź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ty wariacie z notesikiem śmigasz i liczysz ilu młodszych ,a ilu starszych. Jak ty jakiś pycho fan widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr_Squno: nie mam ani zdjecia ani autografu po rpstu bylo pga Poznan gaming arena kumasz i to lubie tak samo jak IEM mialem bilety na pga i na gale dlatego łatwo bylo zobaczyc Rafonixa i Magicala tak jak i to kto ma jaka widownie myslalem ze skoro Poznan to bedzie wiecej widzow Magicala no ale jednak bylo odwrotnie