Wpis z mikrobloga

Miałem dziś sprawę w sądzie o uchylenie odbywania kary w systemie dozoru elektronicznego. Raz nie było mnie w domu na całą noc, bo zabrali mnie na wytrzezwialke (wracaliśmy autem i kolega pijany przy zatrzymaniu zaczął się rzucać, zabrali wszystkich prócz kierowcy) Odbyłem 7 miesiecy i 20 dni kary, a sąd orzekl, że lepsza resocjalizacja będzie jak mnie skażą na resztę kary... Czyli 11 dni.... Mimo, że mam pracę, rodzine itd. Dziękuję kolego :-) dziękuję policji :-) dziękuję sądom :-)
Polskie prawo jest najlepsze na świecie. Dobrze, że urlop w robocie dali :-D
#gownowpis #prawo
  • 15
@czarnyrlz: każdy jeden bronił się przed pobiciem a potem nagle okazywało się że nie bronił tylko #!$%@?ł drugiej osobie i nikt go nie wrobił tylko sam sobie jest winien za to że jest przygłupem z za małym mózgiem i za dużym bickiem.
@Jade: ważę 80kg, fakt faktem od małego chodzę na karate, boks itd. nie mam 50cm w lapie, a i w głowie mam dużo. Nie znęcałem się, ale jak uderzyłem to szczęka pękła. Po prostu: pobijesz gówno, a za człowieka pójdziesz siedzieć
Właśnie byli i zabrali mi "telefon" jak i zdjęli bransoletke. Ciekawe kiedy przyjedzie policja :-)
Co wziąć ze sobą do więzienia prócz wazeliny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie znęcałem się, ale jak uderzyłem to szczęka pękła.


@czarnyrlz: To ty nie wiesz ze jak trenujesz karate czy tam boks to mozesz bezpiecznie uzywac tylko chwytow obezwladniajacych? Ciosy sa traktowane jak ciosy bronia.
Odruchowo kogos uderzysz w szczękę


@czarnyrlz: oczywiscie masz racje. Tak samo niektorzy odruchowo uderza zone podczas klotni. Oba przypadki sa odruchowe ale prawo od nas wymaga wlasnie tego zebysmy nie ulegali odruchom. Nie bez powodu osoby ktore tranuja boks unikaja jakichkolwiek sprzeczek. Tak samo jak osoby ktore posiadaja bron. Pierwsza odpowiedzialnoscia tych osob jest robic wszystko zeby nie musiec uzyc broni. Jesli tego nie dopilnujesz to nie jestes odpowiedzialny na tyle