Wpis z mikrobloga

Uwielbiam gry. Pewnie jak wielu z Was. Uwielbiam shootery - zarówno militarne jak i zręcznościowe takie jak Quake. Absolutnie nie rozumiem jednak fenomenu gier typu #battleroyale takich jak #fortnite, #pubg i Black Ops IV (IIII). Nie zrozumcie mnie źle - nie mówię "JAK WAM SIĘ MOŻE PODOBAĆ COŚ CO SIE MNIE NIE PODOBA" tylko szukam odpowiedzi na to co jest tym czynnikiem który powoduje, że przeżywamy taki boom na ten rodzaj?

#gry #moba #dota2 #ankieta

Pykasz w gierki typu Battle Royale?

  • Tak 58.3% (70)
  • Nie 39.2% (47)
  • Nie gram ale oglądam na streamach 2.5% (3)

Oddanych głosów: 120

hakeryk2 - Uwielbiam gry. Pewnie jak wielu z Was. Uwielbiam shootery - zarówno milita...
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hakeryk2: nieliniowosc ( nigdy nie bedziesz miec 2 razy tego samego), easy to play hard to master.Tryb multi przy niskich wymaganiach (mowie o fornite ktory juz jest wiekszym hitem niz pubg). Nie rozumiem czemu dajesz mobe do gier battle royal przeciez to inne rodzaje gier czy cos mi sie pomieszalo?
@Exgraay: Lol, wkleiłem link do złego filmiku (autoplay i skopiowałem link z innej zakładki). Chodziło mi o ten. Jak można masterować losową grę? Poprzez kontrolę mapy? Jak może wyglądać mastering?
hakeryk2 - @Exgraay: Lol, wkleiłem link do złego filmiku (autoplay i skopiowałem link...
@hakeryk2: Nawet samo zbieranie lootu wymaga jakichs umiejetnosci. Znajomosc mapy, zeby wiedziec z ktorej strony najbezpieczniej dotrzec do strefy lub zajac lepsza pozycje, znajomosc broni (recoile, szybkosc i opadanie pocisku), podejmowanie decyzji w roznych sytuacjach (duzo losowych, ale schematow sie czlowiek uczy po jakims czasie).
I to jest ten fenomen. Robisz prosty tryb malym kosztem, ktory wymaga wielu roznych umiejetnosci bez jednej slusznej drogi do zwyciestwa. Takze potrafiac co innego zawsze