Wpis z mikrobloga

#nagrobkiboners zawsze mnie nachodzi myśl gdy odwiedzam groby bliskich przechadzając się po cmentarzu widząc opuszczone groby a tym bardziej opuszczone groby małych dzieci myśląc co z rodzicami bliskimi? Czemu taki grób jest opuszczony zawsze mam przy sobie zapasowy znicz aby chociaż coś tam było niż pustka i liście (,)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KocurYT: po około 20 latach nie płacenia grób można zaorać. I dlaczego w tagu bez zdjęcia. Jeśli po takim czasie nie są zaorane a wyglądają na zaniedbane mocniej niż 2 lata to miasto/ochotnicy płacą za miejsce
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wytrzzeszcz nie chodzi mi o to tylko o to co się stało z rodzinami dzieci i te opuszczone groby a zdjęcie uaktualnienie jak wrócę bo z telefonu nie dodają mi się coś ostatnio
  • Odpowiedz
@KocurYT znam rodzinę, która straciła dziecko tuż po urodzeniu 25 lat temu i po prostu starali się wyrzucić to z pamięci i udawali jakby, że to się nie zdarzyło. Czasem przechodzę obok tego grobu i nigdy nie ma tam Znicza, bywały czasem krótko po pogrzebie. Wiem, że nawet rodzeństwo tego dziecka nie było nigdy na grobie.
  • Odpowiedz