Wpis z mikrobloga

@Alprazolam:
przez NFZ Nie wybrałbym się nawet do usunięcia kurzawki... a co dopiero ósemki która z reguły jest problematyczna do usunięcia, najpierw zrób sobie prześwietlenie, jak bardzo "zakorzeniona" jest ósemka, to istotne uwierz mi. Moja siostra miała usuwane dwie ósemki, obydwie były poskręcane w korzeniach, nie chciał byś przechodzić tego co ona, Nacinali jej dziąsła, cuda niewidy, turbo znieczolenia podawali, a i tak przechodziła katorge, i to w prywatnej klinice. Po
  • Odpowiedz
@Alprazolam: ja bym polecił Ci jednego magika, ale 90 km od Ciebie. Mnie dentystka powiedziała, że nie ruszy mojej ósemki, bo krzywo rośnie, dała namiar na chirurga. A ja poszedłem do gościa, pomijając czekanie i znieczulenie, to akcja trwała 2 minuty i jeszcze gość mi się tłumaczył, że ciężko było, bo ósemka miała 4 korzenie... a ze zwykłym zębem moja się kichała 40 minut.
  • Odpowiedz
@sejko: A Ty jesteś niedorozwinięty czy co? wszystko zalezy od tego jakie "fundamenty ma ósemka", dlatego napisałem, aby to zdiagnozować na prześwietleniu.
Ale zawsze jakiś mirek się znajdzie który napisze "E,Spoko, idź gdzie kolwiek, nawet stary to może zrobić". Idź pan w #!$%@?
  • Odpowiedz
przez NFZ Nie wybrałbym się nawet do usunięcia kurzawki


@Chainmixx: przecież według twojej wypowiedzi nawet jakby po prześwietleniu okazało się, że ósemka jest mało problematyczna to i tak byś nie wybrał NFZ, więc nie #!$%@? mnie
  • Odpowiedz
@sejko: Nie wybrałbym, w swoim życiu miałem 3 zęby leczone, dwa razy poszedłem przez NFZ, bo się łudziłem że oszczędze pieniądze, i na łudzeniu się skończyło.
Nie dość że się wyczekałem w #!$%@? kolejce kilkadziesiąt minut, to ta robota była warta tyle, że za 3,4miesiące nie obyło się na poprawie u prywaciarza. Wiecej nie pójde, ale Ty chodzic możesz.
  • Odpowiedz
@Alprazolam: Usuwałem na Pl. Św. Ducha 3 na NFZ. Mają chirurgię i normalnych stomatologów oraz własny RTG. Opinie na google mają średnie natomiast ja po wyrwaniu tam 3 zębów w tym mocno połamanego udałbym się tam ponownie. Terminy na NFZ oscylowały w okolicy 2-3 tygodni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bugg: Jezeli o plomby, przeglądy etc. chodzi to na Montelupich bylem bardzo zadowolony z usług dra Sroki (niestety już nie pracuje)
  • Odpowiedz
@Alprazolam górne na św. Ducha a dolną, zatrzymaną w VIP dent na Dobrego Pasterza. Wszystkie na NFZ, na górę 2-3 dni czekania, dolna ok 3 tyg. Polecam, szkoda wydawać na prywatne skoro usługa taka sama (normalne znieczulenie itd)
  • Odpowiedz