Wpis z mikrobloga

@Alprazolam: miesiąc temu miałem wyrwaną ósemkę, która rosła w bok i była pod dziąsłem. Dostałem duże znieczulenie, troche bolało bo chirurg musiał ciąć ząb na pół żeby wyszedł bo duży był #!$%@? ale udało się. Zabieg na NFZ, jedyne co to musiałem mieć zdjęcie rentgenowskie szczęki i to kosztowało mnie 70zł u stomatologa do którego chodzę. Generalnie polecam wizyte na NFZ.
EndriuGolara - @Alprazolam: miesiąc temu miałem wyrwaną ósemkę, która rosła w bok i b...

źródło: comment_0KZSAHuvWbXNkGJFkg1dFja0wc9XUTKb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
przez NFZ Nie wybrałbym się nawet do usunięcia kurzawki...

Moja siostra miała usuwane dwie ósemki, obydwie były poskręcane w korzeniach, nie chciał byś przechodzić tego co ona, Nacinali jej dziąsła, cuda niewidy, turbo znieczolenia podawali, a i tak przechodziła katorge, i to w prywatnej klinice.

@Chainmixx: to był powód właśnie xD zawsze kisnę z geniuszy co idą prywatnie. Mam porównanie i nigdy w życiu nigdzie indziej niż NFZ + jak
  • Odpowiedz
@EndriuGolara: jeszcze dopowiem, zabieg miałem w zwykłym gabinecie, który ma kontrakt z nfz. Jedyne na co uważaj to możesz dostać antybiotyk tak prewencyjnie, co nie jest złe. Ale ja trafiłem akurat na taki, na który byłem uczulony (i nie wiedziałem o tym), przez co miałem wysypkę prawie 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
@kfffasny: dentystka, która mi normalnie nacinała dziąsło by wydobyć zeba i zaszyć. Pełne znieczulenie, nudziło mi się na fotelu. Tabletki przeciwbólowe brałem tylko przed snem raz pierwszej nocy po powrocie, potem już nie bolało(to raczej dyskomfort był niż ból). Zaraz przed zabiegiem antybiotyk dożylnie z kroplówki, po zabiegu ketonal dożylnie z kroplówki. Pobyt w szpitalu na obserwacji, wieczorem też kroplówka z ketonalem i do domu rano. Polecam to rozwiązać w
  • Odpowiedz
@Alprazolam 1,5 miesiąca temu wyrywałem ósemkę, która urosła poziomo, na Montelupich, nic nie bolało, w ten sam dzień normalnie jadłem. Zabieg przeprowadzała dr Anna Bednarczyk, jakbyś chciała więcej szczegółów to daj znać, żebym się na darmo nie rozpisywał :p
  • Odpowiedz