Wpis z mikrobloga

Szukam, szukam i znaleźć nie mogę, a chciałbym. Cos maksymalnie klasycznego, prostego, same indeksy bez cyfr. Kolor tarczy: od jasnego fioletu, przez czerwony (różne odcienie), po bordowy aż. (Każdy z nich będzie ciekawa propozycja)
Ideałem byłoby coś al’a Orient president albo Date Day z takim kolorem tarczy, ale nie widziałem nigdzie...
Meccaniche Veneziane Redentore czerwone jest ładne, ale poza budżetem nieco jak za microbrand...
#zegarki #watchoners - liczę na wasze propozycje ;)
Ach, koperta maksymalnie 40mm...
  • 12
@miiihau: sprawdź nowe automatyczne timex Marlin. Jest tam jeden w kolorze bordowym. Wygląda super. Tylko ten bordowy nie wiem czy jest dostępny w Polsce.Sprwdz na amerykańskiej stronie Timexa. Poczekanie do Black Friday absolutnie ma sens. Dużo zegarków można wyrwać taniej.
https://www.timex.pl/pl_PL/marlin-40mm-automatic-leather-strap-watch/Marlin-40mm-Automatic-Leather-Strap-Watch.html?dwvar_Marlin-40mm-Automatic-Leather-Strap-Watch_color=Burgundy-Silver-Tone&cgid=marlin-automatic#start=1
Tutaj masz link do niego. Wygląda na to że możesz zamówić online. Dokładnie twój budżet. Fizycznie do zobaczenia to chyba nie znajdziesz. Możesz zadzwonić/maila wysłać do zegarownia.pl oni mają sklep stacjonarny w wawie. Zadzwoń/napisz, zapytaj czy mają na stanie. Z tego co wiem to ten bordowy marlin jest limitowana linią.
Tak czy inaczej polecam poczekać do Black Friday.