Wpis z mikrobloga

TL;DR #rozdajo


Wystarczy zostawić +, jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami, to zapraszam do dalszego czytania:
#donislawdev <--- obserwuj

Witajcie Mirki i Mirabelki, dzisiaj wydałem swoją kolejną gierkę na Androida/Przeglądarkę, jest to prosty clicker, w którym rozwijamy swój rybi biznes, kupujemy coraz to nowsze ulepszenia, szkolimy swoich pracowników, zapraszam do znaleziska:
Znalezisko

Oraz do sprawdzania gierki:
Android
Amazon Store
Online

Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać).

Facebook
Twitter

Losowanie odbędzie się jutro o 19-20 (jakoś tak, być może ciut później), każdy może brać udział (nawet zielonki), Każda osoba ma szanse na wygranie paru nagród, jeśli zaś chodzi o bilety, to jedna osoba wygrywa oba (2x kody na bilet). Zapraszam też do obserwowania mojej osoby.

Losowanie odbędzie się jeśli ten wpis będzie miał więcej niż 200 plusów
#rozdajo #gamedev #donislawdev #donislawmirkowanieclicker #android
DonislawDev - TL;DR #rozdajo 
SPOILER
SPOILER
SPOILER
SPOILER
SPOILER
SPOILER
...

źródło: comment_CPUX4FS0Y5ofZdh5FPqKeHyOcYEby0Ae.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Altru:
Myślałem, że to jakieś link do kopalni złota( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jeśli zaś chodzi o "zabezpieczenie" savów przed edycją graczy, to nie widziałem takiej potrzeby, jest to "gra gracza", czyli może w niej sobie ustawiać co chce, jeśli będzie chciał grać 10x szybciej to nie widzę w tym problemu, jeśliby chciał przekazać komuś zapis gry, to też nie widzę problemów. Jak ktoś będzie chciał oszukiwać, to
  • Odpowiedz
@Zihzy:
To szczerość, w grze jest więcej żartów (nie są one motywem przewodnim, jak w gierce o Mirkowaniu, ale nadal lubię umieszczać drobne żarty).
Słynny Murwiecki nawiedza nas z kontrolą skarbową.
Dodatkowo warto spojrzeć na napis umieszczony na porcie (Wykop i Kuhwa Bogactwo)
I wiele więcej( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}
  • Odpowiedz
@Bokusz:
Ten rybak jest mocno chory( ͡° ͜ʖ ͡°), a tak na poważnie to jak kupowałem tą grafikę, to nie spodziewałem się takiego przeskoku przy rzucie wędką, myślałem, że będzie stał w miejscu i to rzucał.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}

@kexus512:
To grzech( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}

@maminfoodboga:
Później jest jeszcze lepiej(
  • Odpowiedz
@DonislawDev też fajnie. Ale co do gry to mocno wkurza mnie lag między klikami. W większości klikerow kazdy klik to piniondz, a czym szybciej klilasz, tym więcej bogactwa. A tu nie. Trzeba czekać aż wędkarz z parkinsonem zarzuci wędkę i dopiero piniondz - a 5 klikow jeden zbiera hajsy (chyba ze kasa leci cały czas a ten fanatyk wędkarstwa sie tym nie przejmuje i nie gibie w rytm klika)... Kurde zawsze chciałem
  • Odpowiedz