Wpis z mikrobloga

Z cyklu "Agora (pod)upada", tym razem naprawdę:

Tok FM rezygnuje z pasma z Solską, Orlińskim, Passentem, Raczkiem i Sosnowskim. (...) Jak wyjaśnia rzeczniczka Agory Agata Staniszewska, po zakończeniu akcji "Usłysz swoje miasto" i drugiej turze wyborów samorządowych w wieczornej ramówce Tok FM o 20 będzie nadawany nowy program realizowany z udziałem słuchaczy. Od września w tym paśmie był emitowany "Hyde park", który - jak informuje Staniszewska - "spotkał się z wyjątkowym zainteresowaniem odbiorców i odniósł ogromny sukces". - W związku z tym na antenę stacji nie powrócą już audycje pasma "Salon radia Tok FM" - stwierdza rzeczniczka spółki.


( https://www.press.pl/tresc/55086,tok-fm-rezygnuje-z-pasma-z-solska_-orlinskim_-passentem_-raczkiem-i-sosnowskim )

Tia, to czego najbardziej potrzebujemy w XXI wieku to telefony od słuchaczy, jakbyśmy nie mogli sobie wejść na Onet poczytać komentarzy. Słuchaczom, w przeciwieństwie do publicystów z dorobkiem, nie trzeba płacić - ot, cała tajemnica ( ͡° ʖ̯ ͡°).

PS: Zna ktoś jakieś fajne audycje/podcasty o książkach? Lubiłem te Orlińskiego, bo ma częściowo do mnie podobne zainteresowania.

#gorzkiezale #neuropa #media #upadekprasypapierowej #tokfm #agora #radio
eoneon - Z cyklu "Agora (pod)upada", tym razem naprawdę:

 Tok FM rezygnuje z pasma ...
  • 4
Tia, to czego najbardziej potrzebujemy w XXI wieku to telefony od słuchaczy, jakbyśmy nie mogli sobie wejść na Onet poczytać komentarzy.


@eoneon:
Ludzie tego chcą najwidoczniej...
Myślisz, że te wszystkie absurdalne audycje z dzwonieniem do radia w Zetce czy RMF to dlaczego robią?
Ale też mi smutno...
@eoneon: z jednej strony szkoda ale z drugiej tylko Sosnowskiego mogłem zawsze słuchać. Bo reszta audycji często nie nadawała się do słuchania
- Solska często o poruszanym temacie dyskutowała z gościem z punktu widzenia absolutnego laika. Jak się było takim laikiem to nie było tak źle, ale jak wiedziałem cokolwiek na ten temat to miałem wrażenie, że traktuje ona słuchaczy jak debili zadając takie banalne pytania
- Orliński i Passent zbyt