Wpis z mikrobloga

laska wrzuca filmik jak gra riff, wystarczy że wywali trochę cycka na wierzch - ponad 12 milionów wyświetleń xD przy 300 k subskrybcji
no ale wiadomo kobiety to mają ciężko w życiu cnie
#przegryw #rozowepaski
lazer - laska wrzuca filmik jak gra riff, wystarczy że wywali trochę cycka na wierzch...
  • 46
  • Odpowiedz
@lazer: To jest wbrew pozorom krzywdzace dla kobiet. Ja np. nie wchodze na filmiki gdzie kobieta gra na gitarze, bo po prostu mam ten filtr: "sprzedaje sie, bo gra loszka" - dlatego nie bede w stanie docenic kobiety ktora rzeczywiscie bedzie umiala dobrze grac.
  • Odpowiedz
laska wrzuca filmik jak gra riff, wystarczy że wywali trochę cycka na wierzch - ponad 12 milionów wyświetleń xD przy 300 k subskrybcji

no ale wiadomo kobiety to mają ciężko w życiu cnie


@lazer: miej pretensje do facetów za tą sytuację.
  • Odpowiedz
@lazer: widzialem duzo juz ziomkow co mieli po 100-2000 wyswietlen i grali 5-10 razy lepiej niz ta zwykla locha. Wystarczy kawalek cycocha lub ryja zeby miec tysiecy oribterow, ktorzy beda krazyc i podbijac jej ego. Jakie to jest #!$%@? zalosne
  • Odpowiedz
@lazer: ełełełe jestem damskim przegrywem, bo rzucil mnie chlopaakkkkkkk i teraz dwoch do mnie podbija ale nie sa 10/10 ;(((((( JAKA JA JESTEM SMUTNA BOZE WIEM CO CZUJECIE
  • Odpowiedz
miej pretensje do facetów za tą sytuację.


@PiszeCzasen: za to że laska wywala specjalnie cycka na wierzch udając że chodzi o grę na gitarze a nie o sprzedawanie swojego wyglądu za wyświetlenia? nie mogę mieć pretensji do facetów za to że lubią oglądać cycki, mam trochę pretensję o zakłamanie i wszechobecne sugerowanie jakoby w dzisiejszych czasach życie kobiet było ciężkie i trzeba walczyć żeby im je ułatwić, podałem filmik jako jeden
  • Odpowiedz