Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie spokojnie w Macu w #bydgoszcz, jedząc i ładując telefon przed dalszą podróżą, a tu słyszę jak jakiś foliarz zaczyna wykładać jakimś kobietom, o tym w jakim spisku żyjemy, że usunięto z historii trzy wieki poprzez wprowadzenie kalendarza gregoriańskiego, a to o "ministrze policji", którego nazwiska nie pamięta (sic!), a został zamordowany na zlecenie dzisiejszych polityków PO, podobnie z Lepperem. Nie zabrakło też szczepionek i ich szkodliwego wpływu oraz słów o wielkim kłamstwie medycyny, jakim jest nowotwór, który tak naprawdę jest grzybem (xD). Oczywiście szanowny pan odsyłał kobiety do filmików na YouTube, bo jak sam mówił, "nie wszystkie szczegóły dobrze pamięta". Jak się potem okazało, są oni w ogóle w jakiejś wspólnocie chrześcijańskiej, która uznaje papieża za antychrysta. Nie sądziłem, że foliarze teraz spotykają się w McDonald's niczym akwizytorzy #mlm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 5
@Malpigaj: ludzie robiący "research" oglądając filmiki na YouTube to plaga naszych czasów. Ostatnio jak pisałem ze znajomą, która jest foliarzem to zauważyłem, że każdy ich argument można obalić w minutę jak masz dostęp do google i potrafisz z niego korzystać. Problem w tym, że dla nich te foliarskie teorie to już nieraz absolut moralny i nie wytłumaczysz, że cały świat nie spiskuje przeciwko ich małej grupie "oświeconych"