Wpis z mikrobloga

A ja mam talie pijackoie przemyślenie... wszyscy wiemy, że na Wykppoe można znaleźć mnóstwo przegrywów życiowych, Kuracyj i innych osobników tegotypubenc - ale to dobrze. Zawsze mozna wejść na tag #danielmagical albo #patostreamy i dowiedzie się, co tam słychać w świecie internetu. Co się dzieje na Youtibie, co tam nasi "ulubieni" patusi wstawili na Instagramy (bo przecież nilt nie będzie sobie nimi zaśmiecał powiadomień i ogułem tego typu rzecxy( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ale ZAWSZE, powtarzam, zAWSZE, można się wszystkiego dowiedzieć dzięki tegotypu użytnikom benc. Myslisz sobie - hmmmmmmmmmmm, co by se tu obejrzeć... na bani? Wchodzisz na tag i od razu infgo z pierwszej ręki. Dymy u JAchimka? Na tagu się dowiesz. Dymyy u, nie wiem, Lubachy? Na tagu sie o tym dowiesz. Wynikła nowa aferka z pewnym powszechnie nielubianym Jutjuberem i jego rodzicielką? Na tagu się o tym dowiesz. Ozdobie #!$%@?ło już do reszty i wymyslił jakąś chorą grę, której sam nie rozumie? Na ragu się o tym dowiesz. Dlatego APELUHE DO WAS WSZYSTKICH, WYKOPKI! Szanujmy przegrywów i Kurracyje! Oni ZAWSZE są na posterunku; żeby poinformować nas o wszystkich uwagi - o dymach, afwrwch, kompromitacjach itp. KURACYJE, apel do WAs! Kontunujucie swoje dzieło. Śledźcie mediq spoóeczniosciowe wszystkich, sukbsrybiujcie ich kanały, oglądajcie kanały, spędzajcie czas w piwnicy na ogladaniu WSZYSTOEGO, nawet komtentu twórców, których nienawidzicie - zawsze ktos się chętnie dowie o najnowszych niusach ze śwoata Jutuba. Mimo że gardzi WAmi większość, to jednak wielu Was docenia. Kontynuuujcie swoją robotę. Dzięki Was Wykop jest uważany za zbieranine niedojebóe,, ale też jest na boeżąco ze wszystkom. Dziękuję. Pozdrawiam i polecam - Rpbert Makłowicz.
#danielmagical #patostreamy #bystrzaktv #gownowpis #danielmagical
  • 6