Wpis z mikrobloga

Do tygodnia jestem szczęśliwym użytkownikiem Manjaro. Jest to mój pierwszy Linux i dopiero uczę się bardziej zaawansowanj obsługi.
Mam taki problem że na Windowsie korzystałem z Delta Media Player niestety oficjalnie nie jest on dostępny dla Manjaro/Arch niby jest w AUR stara wersja programu (1.19) niestety po instalacji nie działa.
Jest mi ktoś w stanie pomóc ogarnąć żeby najnowsza wersja dostępna tylko w *.deb zadziała na Manjaro.
#linux #linuxmasterrace #manjaro
  • 8
@Braddock95: możesz spróbować samemu skompilować, ale nie wiem jak Ci z tym pójdzie, wszędzie piszą że to proste ale ja zawsze mam z tym problemy (szczególnie z zależnościami) na upartego możesz zainstalować wine i wtedy możesz sobie używać windowsowej wersji.
Choć z tymi paczkami .deb chyba też się coś dało zrobić żeby je przekonwertować albo z nich ręcznie zainstalować ale tu też niestety nie pomogę, tak tylko chciałem Cię nakierować jakie
  • 0
Dawno temu oglądałem TV na Kodi :) Jaki jest teraz najlepszy sposób na telewizję w kodi najlepiej z płatna opcja premium. W Delta Player place 19 zł na miesiąc i mam dostęp do wszystki możliwych kanałów także w HD.