Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #psychologia #pracbaza #pytanie #ankieta #rigcz

Czy wrócić do poprzedniego pracodawcy? Byłem u niego dłuższy czas, czyli 8 miesięcy, zmieniłem tylko dlatego że nakoloryzowano dla mnie (i obiecano) że w innym miejscu jest o niebo lepiej, okazało się jednak inaczej, teraz jako że po dwóch miesiącach pracy zbliża się dzień podpisania umowy, zastanawiam się czy to w ogóle dalej ciągnąć, choć boję się że wstyd będzie wracać do poprzedniego, ale wstawię ankietę żeby opinii zasięgnąć mirko.

Wracać?

  • Tak 61.3% (38)
  • Nie, to niepoważne jest, ludzie będą mówić 38.7% (24)

Oddanych głosów: 62

  • 10
@smutny_login: jeśli rozstaliście się w dobrych relacjach - czemu nie? Mój brat przeprowadził się do innego miasta na 2 lata, po czym wrócił i zagadał do starego szefa czy może wrócić - pewnie, wracaj! Pobył tam parę miesięcy i znalazł coś fajniejszego.
@smutny_login: Też tak myślę, jeśli rozstaliście się w dobrych relacjach to why not. W sumie u mnie było podobnie, że najpierw z pracy odszedłem, bo likwidowali moje stanowisko pracy, a na inne nie chciałem pójść. Potem za jakiś czas były szef się odezwał i wróciłem do pracy. Chociaż też nie wiem czy do końca była to dobra decyzja, ale to już dłuższa historia.
@smutny_login: dobra rozkmina, u mnie na zakład wrócił po półtora roku gość, którego #!$%@? za wódę w pracy, ale robotę swoją zawsze robił, więc go przyjęli. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Także nawet się nie zastanawiaj.