Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie z serii czy to ma sens. Mianowicie mam dostęp do świetnych aut klasycznych i aut wyższej klasy dostępnych od ręki w Hiszpanii. Chciałbym te auta sprzedawać polskim miłośnikom 4 kółek. Auta mają urzędowa historię a co za tym idzie realny przebieg, przechodzą przeglądy, które w Hiszpanii są dosyć wymagające. Stan blacharski jest w bardzo dobrym stanie z uwagi na klimat (nawet mercedesy nie rdzewieją) i tu nasuwa mi się pytanie czy to by miało sens na polskie warunki?

Pozdrawiam wszystkich :)

#samochody #biznes #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
@Kyukazan: generalnie planuje: pokazać kilka sztuk na polskim portali i oferować obsługę zakupu takiego pojazdu czyli bukowanie biletów, odbiór z lotniska, zakwaterowanie, sprawdzenie dokumentów, przeglądy i nadzorowanie samego zakupu auta, następnie jeżeli klient chciałby wracać nim na kołach to załatwienie tablic wywozowych (które w hiszpanii załatwia się tylko w Madrycie) lub przewóz lawetą pod wskazany adres.
  • Odpowiedz
@magnuss: chce kupić auto w przyszłym roku w Hiszpanii. Teraz jestem na etapie urządzania domu. Coś w granicach 2-3 tys euro ekonomiczne małe, bo parkowanie w wąskich uliczkach pueblo. Polecasz coś?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@podrozeismak zależy do czego ten samochód potrzebujesz? Generalnie polecam coś z francuza Megane, Kangoo. Mechanicy choć słabi to jednak z Francuzami nie mają problemów więc i naprawa tańsza niż A4
  • Odpowiedz