Wpis z mikrobloga

Rok 1997. Polska. Premiera filmu "Kiler" z Cezarym Pazurą w roli głównej. W Polsce wtedy szał na wszystkie filmy z Bogusławem Lindą i z Cezarym Pazurą (taki chociażby Szyc nigdy czegoś takiego nie osiągnął i najpewniej nie osiągnie). A w tym filmie jako tło pojawiają się utwory zespołu Elektryczne Gitary. W jednym z nich Kuba Sienkiewicz śpiewa: "Ona jest pedałem, właśnie się dowiedziałem, że duszą i ciałem ona jest pedałem"

Ciekawe co by było, gdyby "Kiler" miał premierę w naszych czasach.

A tak w ogóle, to 1997 to był fajny rok. Nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmpolski #kiler #polska #komedia
moby22 - Rok 1997. Polska. Premiera filmu "Kiler" z Cezarym Pazurą w roli głównej. W ...

źródło: comment_M7ulr5QBFhYD0HAJ6alCbTktS3J9KSgi.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@riseno: glupcze. Kiedy wchodzisz w kontakty, w starszych telefonach od razu mogles wpisywac literami nazwe kontaktu. Po angielsku to menu nazywalo sie FIND. MEMORY - FIND.
  • Odpowiedz
@moby22: fajny rok w #!$%@? - na wakacjach na podlasiu oglądałem w tv, jak powódź stulecia zalewa Śląsk i moje miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chozi: No, ja byłem wtedy w Kołobrzegu. I też pamiętam, że o powodzi było głośno jak wracaliśmy, a my mieliśmy nad morzem piękną pogodę :) No i czytałem sobie na plaży "Gamblera" T_T
  • Odpowiedz