Wpis z mikrobloga

Rok 1997. Polska. Premiera filmu "Kiler" z Cezarym Pazurą w roli głównej. W Polsce wtedy szał na wszystkie filmy z Bogusławem Lindą i z Cezarym Pazurą (taki chociażby Szyc nigdy czegoś takiego nie osiągnął i najpewniej nie osiągnie). A w tym filmie jako tło pojawiają się utwory zespołu Elektryczne Gitary. W jednym z nich Kuba Sienkiewicz śpiewa: "Ona jest pedałem, właśnie się dowiedziałem, że duszą i ciałem ona jest pedałem"

Ciekawe co by było, gdyby "Kiler" miał premierę w naszych czasach.

A tak w ogóle, to 1997 to był fajny rok. Nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmpolski #kiler #polska #komedia
moby22 - Rok 1997. Polska. Premiera filmu "Kiler" z Cezarym Pazurą w roli głównej. W ...

źródło: comment_M7ulr5QBFhYD0HAJ6alCbTktS3J9KSgi.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Co do Szyca, to ja niestety się nie mogę zgodzić. Nigdy Szyc nie dorównał popularnością ani Lindzie, ani Pazurze. Nie mówię tu o warsztacie (nie jestem specjalistą). Natomiast nigdy Szyc nie będzie tym samym dla dzisiejszych dwudziestolatków, kim byli Linda i Pazura dla dzisiejszych 30+.
  • Odpowiedz
@l1pka: Ja w tamtych czasach też miałem zawsze problemy w podróży () Pamiętam jak dziś, gdy po raz pierwszy spróbowałem Aviomarinu. Normalnie myślałem, że Boga za nogi złapałem.
  • Odpowiedz
  • 2
@moby22 A ja nawet mam zdjęcie z Pazurą jak byłem na kolonii w Międzyzdrojach, ale wam nie pokażę bo wtedy to byłem taki pulpet z długimi włosami xD
  • Odpowiedz
@peszmerd: to sobie obejrzyj jeszcze raz dokładnie tę scenę. wciska na telefonie piątke (przytrzymuje ją) i w tym samym czasie mówi właśnie memory fajf. chyba nie muszę Ci tego tłumaczyć? memory to pamięć, a w starych telefonach dało się zaprogramować przyciski w taki sposób, że po przytrzymaniu danego automatycznie łączy z zapisanym pod danym klawiszem numerem tzw. number memory
  • Odpowiedz
@peszmerd: już pomijając fakt, że jakby powiedział "memory find" to jest kwestia zupełnie bezsensowna i nie trzymająca się kupy. co miał znaleźć, pamięć w telefonie?
  • Odpowiedz
  • 0
@moby22 akurat #!$%@? się do Szyca jest bezcelowe gdyż on sam mówi że aktorstwo traktuje jako pracę dająca mu hajs na alko xD gdyby nie aktorstwo to robiły na magazynie i też byłby zadowolony do czasu jak miałby alko.
  • Odpowiedz