Wpis z mikrobloga

#spotify #muzyka #pytanie #iphone

Witam. Orientuje się ktoś jak synchronizować muzykę na Spotify? Mam kilka albumów których nie ma dostępnych na Spotify, a chciałbym ich też posłuchać na telefonie. Niestety nie pojawiają się na liście, oczekiwanie, pobieranie od nowa, czy reset łącza/komputera nie pomaga. To czas żeby #!$%@?ć iPhone'a przez okno, czy to wina aplikacji? Jakieś porady?
  • 18
  • Odpowiedz
@Astuel: ja mam wrzucone normalnie na telefon i słucham z innego odtwarzacza :/ na ios nie widziałam możliwości żeby widziało muzykę z telefonu, a na androidzie chyba się dało z tego co pamietam ale już tego nie jestem pewna
  • Odpowiedz
  • 0
@shnitzel: no u mnie na playliście na PC są widoczne te utwory, z kolei wersja na iOS nie widzi tych utworów. Nic nie pomaga kompletnie. Już nie wiem co mam robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Astuel: uzywam tego systemowego. Ktos kiedyś na wykopie wrzucił porownanie wszystkich aplikacji streamingowych do muzyki i było wszystko ładnie rozpisane plusy i minusy każdej z nich. Poszukaj może
  • Odpowiedz
  • 0
@qmox: jest włączony, jestem pod tym samym wifi, utwory grają na komputerze i są na playliście w Spotify, jednak nie ma ich w telefonie i w żaden sposób nie mogę ich tam umieścić.. Powinny się przecież same synchronizować :/
  • Odpowiedz
@Astuel no ustawiłem jakiś tam folder do plików lokalnych, do którego skopiowałem muzyke, następnie z plików lokalnych w Spotify dodałem piosenkę do konkretnej playlisty, a z telefonu polaczonego z tą samą siecią wifi zaznaczyłem dostępne offline przy tej playliście i działa.
  • Odpowiedz
  • 0
@shnitzel: @qmox: @PanicInDetroit: wybaczcie że piszę aż po takim czasie. Ale znalazłem rozwiązanie. Spotify musi być zsynchronizowane po WiFi. Tzn. Musi być w sieci bezprzewodowej, włącznie z komputerem (komputer też musi używać WiFi. Po kablu nie pójdzie). Dziękuję za wasze podpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz