Wpis z mikrobloga

Są jakieś sposoby jak zerwać szybciej umowę? Mojego ojca naciągnęli na pakiet telewizja-internet-telefon tzw funbox. To jakaś kpina jak to chodzi, ping skacze do 500, wcisnęli mu ofertę 10mb, twierdząc że tyle maksymalnie da się wycisnąć, zacina to w #!$%@?. A idź pan w #!$%@? z takim internetem. Może jakiś kanał który był gwarantowany został sciągnięty, no nie wiem co robić, umowy zostało 1,5 roku, ale to będzie męczarnia kompletna!
#orange #internet #zalesie #gownowpis #gorzkiezale #przegryw
k.....1 - Są jakieś sposoby jak zerwać szybciej umowę? Mojego ojca naciągnęli na paki...

źródło: comment_iIeQHOTLUtjNZGFNFGaXiW3JddXTY1nW.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@kameleon321: Niestety chyba nic nie da rady zrobić, a też biorą pod uwagę to, że 1.5 roku zostało to tyle samo trwałoby jakiekolwiek prawne rozwiązanie samego problemu. Co do prędkości to problem może być też natury technicznej samego sprzętu/ów. Pozostaje chyba tylko czekać, aż będzie zbliżał się koniec umowy i pamiętać o wysłaniu rezygnacji, żeby automatycznie nie przedłużyli.
  • Odpowiedz
@kameleon321: możesz próbować składać skargę na działanie usługi i w ramach rekompensaty domagać się zerwania umowy bez kosztów. Potem jak przyjdzie odpowiedź to się odwołuj aż nie przyjdzie coś w stylu "to nasza ostateczna odpowiedź"
  • Odpowiedz
@kameleon321: Problemem jest zapis "do 10 mb/s, czyli 1-10. Zaloguj się na Funboxa i zobacz na ile się router synchronizuję. Wszystko zależy od odległości od centrali i jakości kabli. Popytaj się najbliższych sąsiadów, czy mają Orange i jakie prędkości.
  • Odpowiedz