Wpis z mikrobloga

Czołem Murki!
Dawno żeśmy się nie odzywali - wracamy do żywych, jesteśmy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z okazji, że dziś piątek, lecimy z małym #rozdajo

Do zgarnięcia #nawigacja Mio Spirit 8670 LM !!!jedenjedenoneoneone.

Tej, pssst
na naszym fejsbuczku do zgarnięcia inna nawigacja, MIO Spirit 7500 LM, nie namawiamy - informujemy (σ ͜ʖσ)
Klik


sugeruje wykorzystać do tego wynalazek, widoczny w lewym dolnym rogu TEJ strony - tak Tomek go obsługuje, na pewno się ucieszy z wiadomości od Was :P

Co do zasad, to znacie - wyniki w poniedziałek.


#samochody #mio #navitel
hadronpl - Czołem Murki!
Dawno żeśmy się nie odzywali - wracamy do żywych, jesteśmy ...

źródło: comment_rj3dVDWzV7JZIjRh8jCHjnOr3RPTS5xa.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morf:
Wydam jednorazowo 300pln i jeżdżę do porzygu.
Aaaa No i sprawdź jakie są ceny internetu np w Szwajcarii.
Jakiś czas temu było ponad 30pln za 1MB, nie wiem jak teraz.
  • Odpowiedz
@russo: Ale po c--j jak mam nawkę, która dodatkowo mnie informuje o fotoradarkach itd. Już nie mówiąc o tym że bawienie się w takie pobieranie przy większych trasach to zapychanie niepotrzebne telefonu.
  • Odpowiedz
Wg Google mapy zajmie to np. 4h, ale w praktyce cała droga zajmie 4,5h, bo nie jadę tak szybko jak ona planuje.


@PanKracy582: nie no to pewnie. Nawigacja przewidzi przyszłość i będzie wiedzieć jak naciśniesz gaz za 3 godziny xD przecież po to się na bieżąco aktualizuje. Zresztą to chyba najmniej przydatna opcja w nawigacji, bo średnio rozgarnięty dzban oszacuje czas przejazdu w 5 sekund. Jesteś strasznie nieporadny xD
  • Odpowiedz
@Ogau:
Nadal nie rozumiesz. No cóż, trudno.

Wyobraź sobie, ze moja zwykła nawi wie jakie prędkości rozwijam i pokazuje mi czas dojazdu taki jak w rzeczywistości.
Oprócz tego zdecydowanie łatwiej szuka się po drodze parkingów, stacji benzynowych
  • Odpowiedz