Wpis z mikrobloga

Nie wiem ilu z Was, Wykopowicze, pamięta "ręcznie malowane figurki" z Kinder Niespodzianki. Jak te małe, czasami niedomalowane szkaradztwa z dumą kolekcjonowało się i stawiało jako trofeum na półkach lub wymieniało się z dzieciakami na osiedlu.
Wczoraj kupiłam sobie jajko niespodziankę, ot tak z kaprysu. Czemu nie, prawie 30 na karku, należy mi się. I wiecie co? To, do jakiego poziomu zniżyło się Ferrero wpychając małe BRZYDKIE plastikowe gówniane figurki dzieciom, nie mieści mi się w głowie.
Może jest to kwestia sentymentu ale muszę stwierdzić, że te figurki 10-15 lat temu były naprawdę dużo ładniejsze. I trochę jakby bardziej "z duszą".
#sentymentalnebzdury #oswiadczenie #zalesie #dzieci #dziecinstwo #rodzice
Pobierz lady_zwierzakowa - Nie wiem ilu z Was, Wykopowicze, pamięta "ręcznie malowane figurki...
źródło: comment_Z11xfoPQIKdajQ8omdSADqjo2ZZ05tYt.jpg
  • 3
@lady_zwierzakowa nie wiem czy też odczułaś, ale ja mam wrażenie że o ile większość słodyczy kindera trzyma poziom to jajka kinder niespodzianki stały się woskowo-paskudną imitacją starych słodyczy ( _) Pierwse jakie pamiętam to chyba krokodylki, najlepiej wspominam chyba egipskie kotki bo ten z sarkofagiem to chyba mój ulubiony. A poza tym te kaczki czy pingwinki D:
Pobierz silence333 - @ladyzwierzakowa nie wiem czy też odczułaś, ale ja mam wrażenie że o ile...
źródło: comment_xof8sG0hQuD0Iaw6RDGUPipHkjK0Zaj4.jpg
@silence333 Taaak, też to zauważyłam po pierwszym kęsie. Może być faktycznie, że zmienili skład na tańsze odpowiedniki. Trzeba też wziąć poprawkę, że smaki z wiekiem się zmieniają i to też może dawać to odczucie.
Naprawdę, teraz patrzę na zdjęcie Twoich figurek a tego gówna przede mną. To jak estetyczne niebo a ziemia. Teraz się martwię, że w przyszłości przez takie wmawianie dzieciakom, że to cos jest ładne, dobre poczucie estetyki przyszłych pokoleń