Wpis z mikrobloga

@GG99: Mam u siebie w 307 zainstalowany Nexus 7.

Potrzebujesz:
1. Tablet Nexus 7 - bo do niego pisany jest system - Timur Kernel, pamiętaj że do wersji 2013 jest inna wersja Timur Kernel.
2. Radio które obsługuje AUX - to w zależności które radio z Peugeot masz, ja miałem stare, które fabrycznie nie ma AUX, to musiałem kupić jakiekolwiek nowe. Kupiłem jakieś z Sony czy coś takiego.
3. Ramka 2
@MartwyGoryl: Jest, jak najbardziej, jedyna konieczność to właśnie Nexus 7 (wersja starsza, lub nowsza - 2013). Wklep sobie w google model samochodu nexus 7 dash i zobaczysz inspiracje.

Fajnie jest wtedy gdy w aucie jest miejsce na 2dni ramkę, tak jak to wyżej widać, wtedy wszystkie kable są ukryte.
@MartwyGoryl: Nie mogę żadnych zdjęć znaleźć z tabletem. Musiałbyś się zorientować czy jest miejsce na tablet (wymiary tableta to jakieś 19,5cm x 12cm) i czy można wrzucić radio do schowka i tam pociągnąć kable (kabel do radio jak i kabelek jack od radio do tableta), bo zasilanie to zawsze się jakoś puści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MartwyGoryl: Tzn. z ramką to można by jeszcze coś wykombinować, np. wydrukować #druk3d
Sam mam zamiar sobie nową ramkę wydrukować bo obecna jest za niska o kilka milimetrów.

Cena druku nie będzie wyższa niż cena ramki na allegro.
@MartwyGoryl:

1. Tablet około 150zł (jak kupowałem do auta to płaciłem 250zł, a miesiąc temu dałem 100zł, także różnie)
2. radio - dałem chyba 70zł za używane (jedyny warunek to AUX + żeby to AUX było włączone zawsze jak się radio włączy)
3. Kabelek USB OTG Y - około 15zł
4. Samochodowa ładowarka USB - 5zł
5. Ramka 2din - niech będzie 30zł
6. kabelek AUX - 5zł

Czyli razem 275zł
@GG99: Nie mam 3G. Auto stoi pod domem więc jak wsiadam i odpalam zapłon to w tablecie włącza się wifi i synchronizuje mi muzykę ze Spotify.

Jak korzystam z Google Maps lub innych rzeczy to udostępniam z telefonu.

Mam w planach podłączenie modemu 3G USB.
@GG99: @MartwyGoryl: Jeszcze uprzedzę was co do działania baterii w tym tablecie.

Ogólnie powinno być spoko, ale zdarzały się u mnie sytuacje gdzie laptop potrafił się rozładować po weekendzie stania. Może takie coś występować jak samochód stoi na dworze i temperatura jest albo wysoka, taka jak 40 stopni, albo niska, taka jak -20. Co do tej baterii właśnie wszyscy mają największe możliwości. Chociaż na własnym przypadku tablet przeżył noc ponad