Wpis z mikrobloga

@LowcaZMroku: Polecam burgery w Soczewka, piwo Prost jest przepyszne. Zwiedzic rynek i okolice w strone Renoma/NFM. Zobaczyc w nocy co to pl. Niepolda xd Ja, jako Wroclawianin jestem zakochany w tym miescie i gdziekolwiek bym nie poszedl, to mi sie podoba.
@LowcaZMroku: mamy lokalny browar na rynku - złoty pies. Ostatnio zmienili im się piwowarzy trochę (min przyszedł chłopak, który wcześniej był piwowarem w Hauście) i podobno dużo lepsze piwa mają niż te parę lat temu. Ewentualnie w Targowej leją zawsze Wrocławskie piwa - Browar Stu Mostów (też można się przejechać, ale nie jest w centrum) i Profesję. Nie wiem czy gdzieś na kranach jest teraz Warsztat Piwowarski, ale jak zobaczysz któryś
@Iperyt: pogromcy meatow/pogromcy chyba sie zamknęli ostatnio

@LowcaZMroku: z piwa to lokale: Kontynuacja, Szynkarnia, Alebrowar, Doctors Pub są w miare blisko NFM

do tego warto iść w okolicy do osmiu misek, shrimp house, panda ramen, soczewka, vaffa napoli, piec na szewskiej, pasibus ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wiele wiele innych w okolicy.

Lokalnie warzone piwa to: Browar Stumostów (gdzie w ogole polecam się wybrać kiedyś ale
@eL-Ko ogolnie nie wiedzialem ze zoo zajmie nam caly dzien xD , afrykanarium jak i cale zoo super. Z jedzenia to Bylismy w MoaBuger i Pasibusie, swietne burgerki :D no i pilismy piwko w Pincie i Kontynuacji, na duzo wiecej nie mielismy czasu niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°). Do wroclawia wrocimy na 100% w nastepnym roku na Game Music Festival i na dalsze zwiedzanie bo miasto jest bardzo