Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

fifowskich graczy na wykopie jest bardzo dużo. Część bardziej doświadczonych, cześć mniej i część którzy grają tylko dla przyjemności. W tym roku Fifa oferuje nam całkiem sporo rozwiązań do online ze znajomymi. Może więc fajnym sposobem byłoby się połączyć i stworzyć grupę osób, która raz na jakiś czas zagra sobie dla przyjemności i odprężenia, od ciężkiej rywalizacji z nieznanymi graczami.

Dodatkowo można także wspierać się w nauce gry, szczególnie w FUTcie, czasem warto przetestować z kimś taktykę, nowych zawodników, formację czy po prostu spojrzeć obiektywnie na swoją grę.

Myślałem także o wspólnej nauce handlu, ale jako że nie jestem w tym jakiś mega dobry to tutaj potrzeby było mnóstwo wsparcia.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, niech odezwie się w tym wątku lub na PW. Mogę zorganizować listę nicków na PS (ciężej na xBoxa, bo nie mam ale jeśli ktoś jest chętny zapraszam do współpracy). Ewentualnie stworzyć jakąś grupę na FB czy Discordzie.

Tworzę też tag, bo może akurat się przyda ;)

#fifa19 #fut #wykopowefifawsparcie
  • 9
@Gulgulgul: Bardzo fajna inicjatywa. Chętnie bym skorzystał z porad doświadczonych graczy którzy zechcieliby poświęcić czas staremu koniowi który doszedł do wniosku, że żółte cabrio jest w naszej strefie klimatycznej niepraktyczne i w ramach kryzysu wieku średniego kupił Xboxa i Fifę w którą gra na poziomie naszej reprezentacji i robi biznesy jak Dutkiewicz z Solorzem ( ͡º ͜ʖ͡º)