Wpis z mikrobloga

#szachy RUNDA 4 CZYTAJ CAŁOŚĆ

UWAGA: wyniki, walkowery itp dajemy tylko pod tym wpisem (FUNKCJA ODPOWIEDZ!!!)

KONIECZNIE wszelkie wpisy tagujcie #szachy bo pozniej nie idzie sie odnalezc w tym :)

wyniki trzeciej rundy KLIK

pary czwartej rundy - KLIK biale po lewej

nicki z kurnika - KLIK

aktualny ranking KLIK

Koniec rundy piatek, 27 lipca godzina 22:00!!!

Powodzenia:)

@lubiepchac @bartlomiej-jurek @Byakuya7 @rufin7 @TheMan - niestety odpadacie z powodu braku aktywnosci.

Po 4 rundzie skreslam osoby ktore nie podjely kontaktu w rundach 2-4
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lo0kash: może daj znać wszystkim żeby nie nadużywali tagu szachy. Co jakiś czas ktoś przy pytaniu o grę wysyła info do wszystkich, co chyba mija się z celem.
  • Odpowiedz
@lo0kash: jeśli ktoś kogoś wołał na wykopie to i tak jest możliwość sprawdzenia tego - zainteresowany podsyła Ci linka przy którym jest data i godzina wypowiedzi. Nawet jeśli piszesz do kogoś osobiście - nie znam się na tym, ale przy pierwszej rundzie Ci coś takiego wklejałem. Jeśli tylko ludzie się będą imiennie wzywać na wykopie to wszystko pozostaje do udowodnienia. Chyba że się da kasować czyjeś wypowiedzi na moim profilu
  • Odpowiedz
@thibris: Wiesz tych nierozegranych meczy jest sporo i naprawde sporo czasu mi zajmuje sprawdzenie tego dla wszystkich graczy... Ten tag pomaga mi sporo, a tych powiadomien o grach nie ma az tak duzo, moze wylacz obserwowanie tagu na razie?

Tak w ogole to jest blad w MB, bo prywatne powiadomienia nie powinny byc widoczne w ten sposob. Od razu to zglosze.
  • Odpowiedz