Wpis z mikrobloga

Czy ktoś używał urządzenia #notione
do lokalizacji psa lub kota?
Moje koty giną raz w roku. Wracają po 2 tygodniach wychudzone, ale pewnego dnia mogą nie wrócić.
Jakieś doświadczenia? Ma to sens?

O coś takiego chodzi
https://antyweb.pl/lokalizator-notione-recenzja/

Mieszkam w niedużym mieście, na uboczu, kawałek dalej zaczyna sie las/park ale sporo ludzi sie tam kreci.

#psy #koty
bgjm - Czy ktoś używał urządzenia #notione
do lokalizacji psa lub kota?
Moje koty g...

źródło: comment_UMqf7kavUWaTEVmRub0Ykg3JBFYe82lQ.jpg

Pobierz
  • 14
@bgjm: Jeżeli martwisz się o swoje koty, to przestań pozwalać im się szwendać nie wiadomo gdzie. Sensu to ma niewiele, głównie z tego względu, że jeżeli masz obrożę, która się rozpina, kiedy kot się gdzieś na niej zawiesi (czyli taką, jaką powinien kot mieć) to prędzej czy później gdzieś ten lokalizator zgubi.
@bgjm Ja używam. Generalnie z tego co mi powiedzieli na targach, bo tam kupiłam ten lokalizator, to urządzenie najlepiej sprawdza się w obszarach miejskich i przy drogach, bo współpracuje z innymi aplikacjami jak janosik i im więcej ich w pobliżu tym lepiej się sprawdza. Ja mam lokalizator przy obroży u mojego psa, mieszkam w mieście i sprawdza się bardzo fajnie, na mapce w apce widać w jakiej okolicy ostatnio notione odebrał sygnał
@bgjm: do lokalizacji auta w mieście fajne - gdyby ktoś ci zawinął auto to dasz radę zlokalizować :D ale dla zwierząt, co unikają dróg, i wolą bardziej ustronne miejsca to się raczej nie nada.