Wpis z mikrobloga

@JaKuBeK23 u mnie w klasie kolega naśladował go idealnie, a ja w domu trenowałam
U mnie w domu puszczało się to jak nie było nikogo starszego xd
A twoja mama tolerowała?
  • Odpowiedz
@Amestris tzn ja od prawie zawsze mam swoj telewizor w pokoju(zawsze tak wychldzilo ze jak rodzice zmieniali to ja dostawalem ten starszy itp) i moglem ogladac pokryjomu xD
Ale wiedzieli ze ja raczej i tak szybko zapominam takie rzeczy wiec jakos jej nie ruszalo ze takie cos obejrze, ale plakalem przez to ze nie dokaczylem jedneo odcinka wladcow much w ktorym czesio zgubil tego misia i nie wiedzialem czy znalazl go czy
  • Odpowiedz
  • 2
@Amestris inne czasy były i tyle pamiętam jak za gówniana nam wychowawczyni zakazała to oglądać, a dziś wystarczy wyjąć na YT i jest jeszcze gorszy poziom niż WM
  • Odpowiedz
@ninetyeight: w sumie oglądało się, bo niczego podobnego wcześniej nie było z polskiego rynku, ale jednak szybko mi się znudziło, ale mój ojciec to strasznie lubił oglądać na tv4(czy gdzie tam to leciało)
  • Odpowiedz
@ninetyeight: ja tam lubiłem i lubię ten serial animowany oglądać. Nie twierdzę że to chociaż do pięt SP dorasta, ale swego czasu byl malym hitem. Nigdy w polsce nie było takiego tworu toteż dzieciarnia szybko podlapala teksty( często wulgarne). Pamiętam że mój piórnik czesia czy portfel to był szał xD
Trochę szkodliwy serial, robiony po taniosci jak kapitan bomba, ale dalej są odcinki do których fajnie wrócić.
  • Odpowiedz