Wpis z mikrobloga

Raptor to chyba 400zł za 4 puszki i to powinno starczyć. Pistolet taki jak np do konserwacji, baranek etc. W sumie tania sprawa
@Bialy_Mis: Serio chcesz potem jeździć czymś takim?( ͡° ͜ʖ ͡°) mam okazje kupić Legacy z takim raptorem- w zasadzie to czekam na zdjęcia blacharki i jadę, nie mniej jak widzę tą porowatość w tej ekhm, powłoce to mam ochotę umawiac się do lakiernika już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scdt: blacha w Subaru wiesz jaka opinia? Od razu mówię, że to prawda. Jeżeli wyślę Ci zdjęcia to nie ufaj im... zaufaj, że to tylko pewnie ładnie wygląda...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lorenzo_von_Matterhorn: raczej najpierw po prostu próbuje robić pod kolor, a potem jak będzie tragedia to będę kombinował. Np. Folia carbon XDDDDD
Żałuję, iż nie wiedziałem, że jest kompresor solidny to bym kupił do pistoletu
@Bialy_Mis: Co do blachy to wiem, ale też rok praktyk na blacharni swoje robi( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym pierwsze Legacy trzymają się bardzo dzielnie na tle np II gen czy całej reszty po 95. Z tym raptorem serio jest tak ciężko? niema na to sposobu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scdt: a nie źle zrozumiałeś ( lub ja tak napisałem).

Robię pierwszy raz, maluję, szykuje, blacha, konserwacja, spawanie itd.

I miałem tylko pomalować wstawke w prawym nadkolu, zrobić jakieś cieniowanie i co by było to było... A tak zacząłem robić, tu wgniotka, tam ryska, tu mi się coś nie podobało na tym nadkolu i tak postanowiłem przygotować cały element... Ale zapomniałem, że będę robił to sprejem XDDDDD


Jak nie wyjdzie sprejem
Bialy_Mis - @scdt: a nie źle zrozumiałeś ( lub ja tak napisałem).

Robię pierwszy raz...

źródło: comment_gJQmyZd4KIa4em3AyJ1XvOssKKpOk10N.jpg

Pobierz