Wpis z mikrobloga

#makingamurderer

Celne spostrzeżenie na redditcie - delikatny spoiler Making a Murderer S1.

Skoro według prokuratury Teresa Halbach nigdy nie opuściła terenu Avery'ego, została zgwałcona w pokoju, poderżnięto jej tam gardło, potem ją dobito strzałem w głowe w garażu, a następnie spalono w dole za domem to z jakiej paki jej krew znajduje się w bagażniku samochodu?

Nie ma to żadnego sensu.

#netflix #seriale #kryminalne
Pobierz Clefairy - #makingamurderer 

Celne spostrzeżenie na redditcie - delikatny spoiler ...
źródło: comment_8UGcaEfkvYMjjT3iv7mRbIcKBiBMZRjD.jpg
  • 6
@Clefairy: Z tego co pamiętam to w wersji prokuratury Teresa nigdy nie odjechała z posesji Averych o własnych siłach. Na pewno nie mogło chodzić o to, że ciało Teresy nigdy nie zostało przeniesione, bo prokuratura w swojej wersji brała pod uwagę zeznania Brandona. Ten powiedział śledczym podczas przesłuchania, że razem ze Stevenem pojechali samochodem na bagna żeby porzucić zwłoki, po czym rozmyślili się i postanowili je spalić.
@doggaz aż przeczytałem zeznania.

To co opowiada Brendon to kompletny bałagan i w ostatecznej wersji nigdzie z ciałem nie jeździli, jest jedynie wzmianka ze screena ale nie ma sensu i jest nakierowana przez policjantów.

Wedlug niego na poczatku Steve zadzgal nożem Terese w samochodzie, uciął jej palce, a potem wjechal nim do ogniska.

Potem twierdzi, że usłyszał krzyki z domu Stevena, w ktorym zobaczył przypietą kajdankami do łóżka Teresę. Steven kazał mu
Pobierz Clefairy - @doggaz aż przeczytałem zeznania. 

To co opowiada Brendon to kompletny ba...
źródło: comment_T4tN9Ulq4d6xc6XME1xTWEOO1ex4Nw5Y.jpg
@Clefairy: plus brak śladów w sypialni. Generalnie wydaje mi się że dzieciak jest niewinny ale to czego nie pokazał netflix czyli więcej molestowania przez stevena, groźby i inne chore akcje związane z przemocą domową każą myśleć że steve mógłby to zrobić ale dowody jakie przedstawił sąd nie maja sensu.
@Madzialena: typowy redneck jest typowy, a dodatkowo przy takich sprawach wszelkie sprzeczki i chore akcje wychodzą na wierzch. Myślę, że każdy ma coś na sumieniu, wiele osób komuś groziło, ale ostatecznie kończyło się to na słowach.

Najdziwniejsze jest to, że jak wspomniałaś w miejscu zbrodni, w którym urządzono istną rzeź wraz z podcinaniem gardła i wielokrotnym postrzeleniem z bliskiej odległości do ofiary nie odnaleziono ani jednej kropelki krwi, ani nikt z
@Clefairy: Nigdy nie wypuszczą na wolność ani jednego ani drugiego. Powód jest prosty - siedzą w tym wszyscy sędziowie i politycy. Zanim zaczniecie się śmiać, pozwólcie mi wytłumaczyć. Steven miał dostać ogromne odszkodowanie za pierwszą niesłusznie odbytą karę. Aby wymigać się od wypłacenia mu odszkodowania wrobiono go w kolejną zbrodnię. Każdy wie, że jest niewinny, jednak wyobraźcie sobie sytuację, że zostaje uniewinniony, a sędzia uznaje, że policja i prokuratura rzeczywiście podrzuciła