Wpis z mikrobloga

@trykas: poczekaj aż zobaczysz ruskich z charakterystyczną linią szczęki i ortalionie jakie u nas były za czasów ruskich targów xD

ale fak, zapomniałeś dodać że nasi to nawet po ciemku rozpoznawalni po "#!$%@? #!$%@?", "ale się dziś najebię" i "ale jestem #!$%@?"
@sherkhaan: no mi wstyd w #!$%@? jedynie jak klną głośno po polsku. Nie wstydzę sie języka, ale kazdy Europejczyk wie co to „#!$%@?”, a potem stereotyp staje prawda, ze Polak tylko chleje i klnie na pełen regulator.
Co do ubioru to sam do pracy ubieram dresy, stare koszulki, ale jak wracam do domu, to od razu prysznic i zmiana ubrań. Nie wiem jak inni mogą isc tak na zakupy..
No i
@trykas: Nie byłem w Holandii, ale czy to w Niemczech czy Polsce wychodzę w ubraniu roboczym do pracy jadąc passeratii i nikt z tego powodu się nie krzywi. Ja mam wygodę, nie muszę tracić czasu na podwójne przebieranie, a i na wodę do kąpieli mnie stać w domu więc nie wiem w czym problem z tym ubiorem. Są nawet profesje które szczycą się, że chodzą w mundurze z pracy ;)