Wpis z mikrobloga

Czołem!

Co powiecie na kolejny nocny wyjazd na miasta na Śląsku?

Trasa (zaraz coś pomyślę ale plan był by jechać na Pyrzowice lotnisko / platforma spotterska) i termin do uzgodnienia. Zapraszam do dyskusji!

Mi osobiście pasowałoby we wtorek 30.10 około 23 (gdy wrócę z pracy) ale wiem, że to może być dla reszty ciężki termin.

Przy okazji zapraszam do dołączenia do mirkolisty aby było łatwiej wołać wszystkich -> https://mirkolisty.pvu.pl/list/qIee1r1TyAqgCZnY

#trocheruchuwkatowicach #slaskiewykoppiwo #katowice #slask #nightdrive #silesianightdrive
Pobierz gorush - Czołem!

Co powiecie na kolejny nocny wyjazd na miasta na Śląsku?

Trasa...
źródło: comment_Pb0g7FZ5Now9JYpMbun88Vp8ribMPNId.jpg
  • 77
@gorush: a można dojechać z innego województwa? ;) Jeśli termin byłby spoko, to chętnie bym się dołączył, wtorek to jednak od czapy, bo do samych Katowic mam 65 kilometrów :P
@nama: brak trasy (robię ją bo nikt inny na ten temat nie napisal) a termin też nieznany bo części osób nie pasuje tak pewnie z połowa. wiec potem jak skoncze trase zrobie nowy wpis co i jak z propozycjami
@gorush: to może zróbmy rajd lotniskowy? Spotkanie na tym parkingu co ostatnio byliśmy pod muchowcem - a jedziemy do pyrzowic i z powrotem już się każdy rozłącza gdzie pojedzie? :)

Silesian Airport Run? xD robimy nalepy na auta? ;p

możemy zahaczyć po drodze o tą górę/wzniesienie co kiedyś pisałem, jeżeli wyda wam się to fajnym pomysłem ;)