Wpis z mikrobloga

Mirusie i Mirabelki co sądzicie o serialu "Making a Murderer"? Ja jestem po 4 odcinku 2 sezonu i aż mi się nie chce wierzyć, że ktoś zadałby sobie aż tyle trudu żeby kogoś wrobić. Myślicie, że Steven jest winny czy nie? Jeżeli chodzi o Brandona to sadze, że on mógł w ogóle nie brać udziału w morderstwie i gwałcie ale np Steven coś tam mu o tym opowiedział. Takie przemyślenia xD jaka jest wasza opinia? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #netflix #seriale #makingamurderer #pytanie #dokument
  • 33
@tadocrostu: A jak się miało skończyć, jak to trwa nadal, przecież sobie nie wymyślą dalszego ciągu historii, tylko czekamy na rozwój wydarzeń ;) Po premierze 2 sezonu zrobi się znów duży rozgłos o sprawie, już widziałem, że np. sporo celebrytów zabierało zdanie na ten temat, więc pewnie jeszcze wiele przed nami.

Polecam twittera Kathleen Zellner, dużo odpowiada na pytania i na bieżąco komentuje odcinki i dalsze działania.
https://twitter.com/zellnerlaw
@klaud576: @tadocrostu: moim zdaniem on tego nie zrobił, choć wahałem się po pierwszym sezonie. Najbardziej mi szkoda chłopaka, bo na niego to totalnie nic nie maja. Obraz American Dream, w którym wykorzystali opóźnionego chłopaka z piwnicy żeby się przyznał. Prawda jest smutna, on prawdopodobnie nie wyjdzie z tego więzienia, skala $ jaki musieliby wypłacić tym ludziom jest chyba niepoliczalna. 60 mln miało być dla Stevena za 18 lat, nie dostał
@proszebardzo2 racja, to 18 lat na pewno nie słusznie spędzil za kratami ale co do tej zbrodni nie jestem pewna czy jest bez winy.

@Niepogadam jeżeli chodzi o Brandona to po prostu bardzo mało inteligentny, młody chłopak był i dał sobie zakręcić w głowie na przesłuchaniu. Jego powinni zdecydowanie oczyścić z zarzutów, szczególnie, że mają na niego tylko to wymuszone przyznanie do winy.
@Niepogadam jeżeli chodzi o Brandona to po prostu bardzo mało inteligentny, młody chłopak był i dał sobie zakręcić w głowie na przesłuchaniu. Jego powinni zdecydowanie oczyścić z zarzutów, szczególnie, że mają na niego tylko to wymuszone przyznanie do winy.

@klaud576: Komenda ostatnio mówił, ze jak go przesłuchiwali to byłby w stanie przyznać się do zamachu na papieża