Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Zuler to jest pierwszy taki koc, jeszcze go nie wyceniłam, muszę porównać jakie są ceny mniej więcej na rynku rękodzieła w stosunku do jakości i dopiero postanowię :)
  • Odpowiedz
  • 1
@ililmil z czesankowej takiej grubej się fajnie robi bo szybko idzie. Ja stwierdziłam że zrobię na cienkim i męczę okrutnie xD może kiedyś go skończę bo przyznać że wyglądają super
  • Odpowiedz
  • 1
@ililmil coś podobnego ale nie to, chciałam bardziej funkcjonalna i taka która będę mogła wyprać. Poza tym czesankowa jest okrutnie droga :(
  • Odpowiedz
@ililmil piękny! Ale nie wyobrażam sobie jak wełna czesankowa będzie wyglądała po paru tygodniach! Jak możesz to zawołaj za parę dni i pokaż ;) ja pracuję z wełną na mokro i na sucho, ale bez filcowania sobie nie wyobrażam pracy z tym materiałem. Chociaż podobno są czesanki specjalnie przygotowane do ręcznego wyplatania, to jedna z tych czy taka "zwykła"?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@estetka to jest wełna, zgodnie z opisem na stronie na której zamówiłam, przeznaczona do wyplatania pledów :) jeśli nie opuści mojego domu to zawołam :)
  • Odpowiedz
@vkzk: A masz może pod ręką nazwę tego sznurka? Wygląda super. Ja to raczej szydełko, choć korci mnie, by spróbować zrobić coś na drutach, a że jestem zmarzluchem to wybór może być tylko jeden... ;)
  • Odpowiedz