Wpis z mikrobloga

Korzystał z Was ktoś z fifacoins albo supercoinsów? Jaka jest szansa na wyłapanie bana? Supercoinsy chwalą się jakąś nową, bezpieczną metodą. Pytam z ciekawości, nie zamierzam wydawać na tę grę dodatkowych pieniędzy poza preorderem, Fifa Pointsów nigdy nie kupowałem ;). Dziwi mnie tylko, że nawet YouTuberzy polecają strony tego typu, skoro handel coinsami jest nielegalny.
#fut #fifa19
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smartek: w sumie też bym wolał wydać z 80 zł na pewne coinsy aniżeli na paczki z których gówno może wypaść, jednak kupno coinsow to dość spore ryzyko :)
  • Odpowiedz
@Smartek: Z tego co wiem, to polskie prawo nie reguluje sprzedaży walut czy kont do gier. Być może pod jakieś inne paragrafy można to podciągnąć, jak jakieś wykorzystywanie dziur w oprogramowaniu do korzyści majątkowych, ale to też takie baaardzo naciągane.
A jakby nie patrzeć regulamin nie stanowi prawa.
  • Odpowiedz
@Smartek: zauważ, że Ci youtberzy, którzy współpracują z EA nie reklamują tych stron z coinsami.

A co do strony supercoinsy.pl. W zeszłym roku trafiłem na początku gry na PC Hazarda IF w jakiejś gównopaczce i wpadło od razu ponad 2kk coinsów. Szybkie przeliczenie. Dostałem za to prawie 600zł. Sprzedałem konto za jakąś stówkę i kupiłem na Black Friday XOne z Fifa :D

Ogólnie nie było problemów, ale jak później czytałem to
  • Odpowiedz
Skoro zostaliśmy wywołani do tablicy, pragniemy odnieść się do wypowiedzi użytkowników powyżej:

@Majsterzyna
Nieprawdziwe jest napisanie, że "robisz transakcję na 1kk, oni przelewają 500k, a Tobie mówią, ze przeszło 250k i za tyle dostajesz kasy". Nigdy nie było takiej sytuacji. Zawsze w takiej sytuacji rozliczaliśmy transakcje zgodnie ze stanem faktycznym. Przykro nam, że ludzie piszą takie rzeczy, nie mając ku temu żadnych dowodów. Rozumiemy jednak, że wynika to z faktu, że sami
  • Odpowiedz
@SuperCoinsy: jak to nie mam poparcia? Sam sobie konto zbanowałem? ()
Już mieliście szansę naprawić swój błąd, ale mnie zlaliście ciepłym moczem. I teraz będziecie za to płacić, bo będę przed wami wszystkich ostrzegał, żeby ludzie niepotrzebnie banów nie łapali.

Jeśli kolega @Smartek chce zarobić, to polecam chwilę pohandlować i dużo lepiej wyjdziesz i kasy nie stracisz :)
  • Odpowiedz
@Denyy90: Ale przecież my na stronie wyraźnie pisaliśmy, że w przypadku SPRZEDAŻY coins szansa na bana istnieje. To, co się dzieje w przypadku sprzedaży coins, ustala regulamin sprzedaży coins, który Pan dobrowolnie zaakceptował. Wszystko odbyło się zgodnie z zaakceptowanym regulaminem. Był Pan niestety w mniejszości klientów, która otrzymała bana po sprzedaży coins. Dobrowolnie zwiększyliśmy Panu rekompensatę za utracone coinsy w przypadku bana. Cierpliwie i dokładnie wszystko wyjaśniliśmy. Ale nie, Pan woli
  • Odpowiedz
Zauważyliśmy, że Pan KamilekNowacki celowo założył konto na wykopie i z niego dodał tylko niekorzystne posty na temat naszego serwisu, a potem jego aktywność zaniknęła :) Tak się składa, że EA za kupno lub sprzedaż coins nie daje bana na całą konsolę. Oczywiście w regulaminie serwisu ostrzegamy o ryzyku związanym z banami, ale to się dzieje dosłownie raz na ponad 1000 przypadków i nie jest to ban na konsolę, a co najwyżej
  • Odpowiedz