Wpis z mikrobloga

Kiedyś o Touranie w R-line wam wspominałem. Nie wiem po co dopłacać do pakietu wizualnego w Vanie, ale ok źle to nie wyglądało. Szkoda tylko, że nijak nie wpływało na jazdę tym aerodynamicznym pudełkiem. Na szczęście wielki i pojemnym. Z silnikiem 1.8 180 KM pali jak smok, ale jeździ dobrze.

Więcej o tym minivanie tutaj

#volkswagen #vag #touran #samochody #motopodprad #motoryzacja
stopaotestuje - Kiedyś o Touranie w R-line wam wspominałem. Nie wiem po co dopłacać d...

źródło: comment_AExLELtIfTEpxwaWISdRA7510opaGeBB.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
a arteon wygląda rzeczywiście ładnie - na zdjęciach

w ruchu już takiego wrażenia nie robi


@gwynebleid: jak dla mnie w pakiecie R jest ok. Nie urywa niczego, ale mozna oko zawiesic. Natomiast cywil to i na zdjeciach wyglada po prostu jak uposledzony Passat.
  • Odpowiedz
golf wygląda identycznie od 20 lat

@gwynebleid: Spuszcanie się nad wyglądem golfa to tylko objaw ignorancji motoryzacyjnej, albo wykopowej głupoty pod tytułem Anty-VAG. Nie wiem czy wiesz, ale taka jest właśnie idea Golfa, a nawet VW... On ma być do oporu przeciętny, stosowany i maksymalnie ergonomiczny, dlatego kolejne generacje są ewolucją poprzednich. Ja tam różnicę widzę, chyba ślepy by tylko nie widział. To auto nie ma robić wrażenia, od tego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpokojnyPan: #!$%@? mnie jakie są "założenia" golfa, ziomek. Komentuję jego wyglad. A wygląd jest przestarzały już w poprzedniej wersji. Nowe światełka go nie uratują. Jest nudny.
I może bym to usprawiedliwiał jako samochód dla ludu, ale wyposażony, nie najmocniejszy golf z łatwością rozbija 150k zl. .
Trzeba odznaczać się ignorancją motoryzacyjną albo wykopową głupotą żeby nie widzieć że to odcinanie kuponów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vargemp: BMW jak BMW - każda generacja inna, każda to jakaś ewolucja. Mi się BMW nie podobają, poza 4, X6 i najnowsze x4 gdy zmienili te nudne tylne światła wreszcie.
  • Odpowiedz