Wpis z mikrobloga

Widzę, że krucjata przeciwko mnie, mojeu Synowi i Duchowi Świętemu trwa w najlepsze. Pała goryczy się przegła, wywołaliście Boga z lasu. To ile @lakukaracza_ napsół mi krwi woła o pomstę do nieba. Najwyższy czas się pokazać na czymś innym niż tosty lub psia dupa. No to jestem, macie niepowtarzalną szansę zadać mi pytanie i uzyskać odpowiedź. Przekonam was, że jestem prawdziwy, jestem miłością. I odmienię obliczę ziemi. Tej ziemi.
#naukowcywiary #katolicyzm #wiara #bekazlewactwa #bekazkatoli #ateizm #religia
  • 295
  • Odpowiedz
@Bradley12:

Czy Ty jesteś żywy w Trójcy jedyny prawdziwy?


Sam nie ogarniam jak to jest, że jestem potrójny ale tak, to prawda.

Czy są tam u Ciebie przedstawiciele innych religii?


Czasami Jehowi pukają w bramę ale nawet nie otwieram.
  • Odpowiedz
@Bog_Wszechmogacy: Nauczycielu, wiemy, że jesteś prawdomówny i drogi Bożej w prawdzie nauczasz. Na nikim Ci też nie zależy, bo nie oglądasz się na osobę ludzką. Powiedz nam więc, jak Ci się zdaje? Czy wolno płacić podatek PISowi, czy nie?
  • Odpowiedz
Nauczycielu, wiemy, że jesteś prawdomówny i drogi Bożej w prawdzie nauczasz. Na nikim Ci też nie zależy, bo nie oglądasz się na osobę ludzką. Powiedz nam więc, jak Ci się zdaje? Czy wolno płacić podatek PISowi, czy nie?


@rafal-heros: Księdzu płać a nie pisowi. Ksiądz przekazuje pieniądze mi a ja wam odpuszczam grzechy w zależności od uzbieranej kwoty.
  • Odpowiedz