Wpis z mikrobloga

@cclegane: To ja tu tylko wyciągnę dwa cytaty :

Autorzy tej publikacji sugerują m.in., że trójskładnikowa szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce (MMR) powoduje autyzm.


O, znowu #!$%@? o Autyźmie, no kto by się kurna spodziewał

Jedną z przyczyn tych niepokojących zjawisk może być – zdaniem autorów – tiomersal (etylortęć),


O kolejny klasyk antywacków, no dobra, po pierwsze, Etylortęć to nie to samo co rtęć, dwa to dawka czyni truciznę a
@nontepeto: @RandomowyMetal: @kosciej:

Nie komentuje artykułów z Medycyny Praktycznej bo to jest strona propagandowa, nie mająca nic wspólnego z medycyną. Dla mnie ważne jest to, że jeżeli LEKARZ pracujący na co dzień z dziećmi niepełnosprawnymi, mówi, że jest coraz więcej NOP-ów to mi to wystarczy.

Jak rozumiem ze dla was lekarze, głosujący w Sejmie za dobrowolnością szczepień też byli głupi / przekupieni itp.

Dyskusja z wami nie ma żadnego
@cclegane: ale wymieniasz Jaskowskiego czy Majewską jako autorytety jednocześnie mając pretensje do innych ludzi którzy przedstawiają artykuły ze stron (rzekomo propagandowych). Ja Ci powiedziałem dlaczego to nie sa autorytety. Ty tak naprawdę nie powiedziałeś dlaczego Medycyna Praktyczna według Ciebie to propagandowa strona. To, ze sie niezgadzasz z treściami na niej zamieszczonymi nie wystarczy zeby tak ja nazwac
@RandomowyMetal: po pierwsze nie jestem Anty.
Etylortec to nie metylortec ktora jest substacja szkodliwa. Tiomersal rozklada sie na na etylortec a nie metylortec. Metylortec jest oficjalnie szkodliwa substancja. Etylortec - niewiadomo. Czyli byc moze tak a byc moze nie. Nie ma jednoznacznych badan. Zostawiam pod rozwage.

Tak - Tiomersal jest wycofany z 'pojedynczych' szczepionek a nie laczonych. ( czyli 3 w 1 maja tiomersal, 5 in 1 maja, 6 in 1
@Nietak_nietak: No właśnie, a w latach 70 diagnozowano jeden przypadek na 15000. Proszczepy twierdzą, że brakowało specjalistów. No kuźwa jakim trzeba być specjalistą, żeby rozpoznać typowe objawy ze spektrum autyzmu? Przecież to jest tak oczywiste i powtarzalne, że szkoda gadać. Jeżeli dobrze pamiętam to jest ich tylko kilka. W Vaxxed była taka rodzina, która jako jedna z pierwszych zaczęła publikować historie własnego dziecka w internecie, całkowicie amatorsko i jak pierwszy raz
@Nietak_nietak: No dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo któryś proszczep pisał, że przed 1930 niekoniecznie nie było ani jednego przypadku autyzmu bo te osoby po prostu nie zostały poprawnie zdiagnozowane i dopiero w latach 40stych diagnozowano poprawnie. Więc te osoby sprzed 1930 przecież nadal by żyły - gdyby istniały ( ͡° ͜ʖ ͡°)