Wpis z mikrobloga

#gry #callofduty #cod4 #blackops4

Dobry ten nowy COD? Jak patrzę na gameplaye to mi się bardzo podoba w porównaniu do lat poprzednich. Zawsze byłem fanboyem BF'a, ale po tym co w tym roku zaprezentowało nam DICE i EA to chyba sobie odpuszczę BF5. Za to battle royal w codzie wygląda świetnie, chyba najlepszy teraz na rynku, powiem szczerze, że nie wierzyłem, że z tego ich silnika uda im się zrobić coś takiego. Słyszałem też dużo opinii osób, które generalnie w latach poprzednich CODa hejtowały, że BOIIII polecają, a wy jak mireczki?
  • 3
@Need: Tryb BR - najlepszy na runku, zwykły multiplayer to takie lekkie połączenie overwatcha (postacie mają umiejętność) i call of duty. Dla mnie super połączenie. Gierka też jest chyba najbardziej nastawioną na taktyczne granie częścią z serii (przynajmniej w moim odczuciu). No a zombiaki jak to zombiaki bronienie się przed hordami nieumarłych zawsze spoko
@Need: Gra godna polecenia, najbardziej grywalny BR na rynku jak dla mnie, i bardzo solidne multi. Mogę być nieobiektywny, bo coda kupuję co rok, ale jak dla mnie BO4 jest warte zakupu.
@Need: Ja również byłem bardzo za BFem, ale ta seria idzie zdecydowanie w złą stronę i zdecydowałem się na Black Ops 4 i w sumie nie żałuję. Co do gameplayu to:
- Multi - tu gram najwięcej, trzeba się przyzwyczaić że ginie się częściej niż w BFie i mapy są małe (nie uświadczysz spokoju, nie rozłożysz się wygonie ze snajperką), bronie są w większości zbalansowane i wybór uzależniony od tego jak