Wpis z mikrobloga

Prosta recepta na udany zwiazek:
- intercyza
- test na ojcostwo po narodzinach dziecka

Tylko tyle i az tyle. Jesli kobieta jest z toba z milosci (xD) to nie bedzie miala oporow przy podpisywaniu rozdzielnosci majatkowej. Jesli jest z toba z rozsadku, to bedzie szlochac, plakac i wmawiac ci ze skoro chcesz intercyzy to znaczy, ze nie bierzesz zwiazku na powaznie (chyba 99% kobiet zagra taka karta przy informacji o intercyzie).
Intercyza jest idealnym przykladem czerwonej tabletki, ktora pozwala ci wyjrzec poza ramy matriksu. #redpill #przegryw
  • 91
  • Odpowiedz
@Baitka: jestem za. Z mojego (i wielu innych kobiet, ktore tu sie z jakiegos powodu pomija milczeniem), to obecnie, wylaczajac niewielka grupke #15k z korpo, wiekszosc kobiet zarabia tyle, ze praktycznie utrzymuje dom, wraz z pasozytniczym ojcem. Niestety - faceci to w wiekszosci leniwe nieroby, z trudem osiagajacy minimalna krajowa, o ile w ogole, nie przeszkadza im, ze kobieta ich utrzymuje, i tak to wlasnie wyglada poza centrum Warszawy, lvl >30,
  • Odpowiedz
Jesli kobieta jest z toba z milosci (xD) to nie bedzie miala oporow przy podpisywaniu rozdzielnosci majatkowej.


@Baitka: Jakby Ci to...
Mój mąż prawdopodobnie byłby temu przeciwny. Także ten...
  • Odpowiedz
Ale bije od niektórych #!$%@?. Intercyza na start, badania dna itp. wy wchodzicie w związki małżeńskie po tygodniu znajomości? Nie czaje, ja mam żonę, dwóch synów, zarabiam więcej niż ona ale za cholerę nie mógłbym być takim egoistą. W większości to ona zajmuje się dodatkowo domem i dzieciakami. Cenię ją za to i podziwiam. Zatankuje jej auto, zapłacę rachunki i mam #!$%@? w kase. Mój dziadek był takim "hegemonem" ojciec też w
  • Odpowiedz