Wpis z mikrobloga

anticol


@CZEMUGNIE: przecież ona nie chce kończyć pić.
Część terapeutów uzależnień jest przeciwna stosowaniu disulfiramu z powodu małej skuteczności oraz potencjalnie niebezpiecznych skutków ubocznych i w wielu krajach został on wycofany z lecznictwa.
  • Odpowiedz
@r4do5 tak. Jeden lekarz powiedział że mi nie zapisze. Uderzylem do drugiego. Napiłem się kiedyś następnego dnia po zaaplikowaniu i to ostrożnie, w małej ilości i zrobiłem się fioletowy. Więcej nie mieszam jednego z drugim.
  • Odpowiedz
@r4do5: watroba jest powiększona, chce ją doprowadzić do porządku. jeżeli chodzi o to co wypłukuje alkohol to codziennie pije elektrolity w ramach uzupelnienia, bo mega źle się czułam bez tego, a wyniki to była jakaś tragedia. Teraz jest dużo lepiej. Staram się pić raz w tygodniu, ale zazwyczaj mi się to przeciąga do dwóch dni. W tygodniu natomiast nie pije nic. Co do wrzodów żołądka jasne, że alkohol zrobił swoje, ale
  • Odpowiedz
@paniswiata: Przerwy powinny pomóc, jeśli nie będziesz piła 2x więcej niż do tej pory w dni, które sobie wyznaczysz na picie. Na pewno lepiej pić z umiarem trochę częściej, niż do odcięcia i jeszcze więcej ale trochę rzadziej.
  • Odpowiedz