Wpis z mikrobloga

Znalezisko: Ksiądz przyznał się do molestowania i czynności seksualnych z ministrantem.

Rodzice winą obarczają własne dziecko. Babcia prosi by nie robić proboszczowi problemów, podobne stanowisko ma ojciec, który twierdzi że chłopak tymi oskarżeniami może skrzywdzić księdza. Parafianie mówią, że skoro było mu tak źle to po co chodził na plebanię i że inni ministranci się nie skarżą.

https://www.wykop.pl/link/4602765/ksiadz-przyznal-sie-do-molestowania-i-czynnosci-seksualnych-z-ministrantem/

#bekazkatoli
  • 18
  • Odpowiedz
Rodzice winą obarczają własne dziecko. Babcia prosi by nie robić proboszczowi problemów, podobne stanowisko ma ojciec, który twierdzi że chłopak tymi oskarżeniami może skrzywdzić księdza

@saakaszi: Chora patologia
  • Odpowiedz
@saakaszi: To się w głowie nie mieści, oglądałam ten odcinek "Uwagi" z opadniętą koparą. Zawsze myślałam, że takie głosy typu "ksiądz niewinien, to dziecko go skusiło" są jakieś wymyślone, albo chociaż przejaskrawione, ale to się dzieje naprawdę! Jakim wypranym z uczuć #!$%@? trzeba być, żeby stawiać na pierwszym miejscu podstarzałego proboszcza-spermiarza, a nie własne dziecko? No przykre to jest jak diabli, że w ogóle istnieją tacy ciemni ludzie.
  • Odpowiedz
I wiadomo dlaczego przez tyle lat skutecznie udało sie hierarchom kościelnym ukrywac pedofilie. Na wsiach ksieza to święte krowy.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Ten ksiądz to kawał #!$%@?, bardzo szybko odnalazł się w sytuacji, jak mu dziennikarz pokazał nagranie. Chodźmy do rodziców, a jak byli na miejscu to pierwsze co to do babci. Doskonale wiedział jaka będzie reakcja babci.

Z kolei reakcja babci jak i rodziców mnie nie dziwi. Nie ma co na nich psów wieszać. Nagle wjazd na chatę z kamerami i taka nowina. Co mieli powiedzieć, stres zrobił swoje więc
  • Odpowiedz