Wpis z mikrobloga

412158,65 - 13,54 = 412145,11

Wstałem standardowo, ale trochę mi koty marudziły przy karmieniu, a ja sam też chwilę biłem się z myślami - co założyć, czy biec w masce czy bez… i tak wystartowałem dopiero o 5:05.

Mgła taka że psa by udusiło. Odczyty smogometrów nierówne - oficjalne twierdzą że smog ledwo ponad 100% normy, ale to było o 3 rano (mają 2h poślizg) zaś airly twierdzi że zdecydowanie bliżej 150% (ale airly miewa problemy z odróżnieniem smogu od mgły). Przymierzyłem jeszcze raz maskę, stwierdziłem że katar w sumie niewielki a nowa maska przecież lekkie opory stawia… a co tam, postraszę jakieś babcie xD

Ruszyłem raźno, start poszedł o niebo lepiej niż wczoraj - ale też chciałem jakoś się rozgrzać, bo na termometrze zaledwie 1°C i mgła, a ja w krótkich gaciach i tshircie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Starałem się utrzymać tempo, ale tym razem trochę gorzej mi poszło i na podbiegu straciłem nieco więcej niż zamierzałem. Koniec końców wyszło zauważalnie słabiej niż wczoraj, bo 4:54 min/km - ale za to sobie pozwoliłem na dodatkowy kilometr do kolekcji i w sumie jestem kontent ()

Miłego początku tygodnia!

enron - 412158,65 - 13,54 = 412145,11

Wstałem standardowo, ale trochę mi koty marudz...

źródło: comment_YUrkBWzoxsHhMLddPkSz53wjmqau2gPV.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@enron: ładne zamki mają


@pestis: darmowe zamki są fajne, bo są fajne i darmowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chowam na noc, bo mała potrafi rzucać nimi po całym domu - wczoraj zrzuciła ze schodów to był huk jak diabli xD
  • Odpowiedz
tylko że ja siedzę na dupie już 1,5 miesiaca ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Oplyy: współczuję - też miałem raz taki areszt i myślałem że ocipieję... Tak więc dobrze rozumiem @BenzoesanSodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz