Wpis z mikrobloga

@Riczler: Przesadzasz. Każdy chce wygodnie i miło żyć. I Marcin i Kasia. Poza tym ich dzieli 10 lat chyba plus minus rok, to nie jest różnica "na starego dziada". No i pomimo wszystko nie siedzimy im w sypialni i chwilach bez kamer. A jak wiadomo Marcin za bardzo wylewny nie jest w tym temacie na wizji. Nie oceniałbym tego tak srogo.
@nasalislarvatus: Nie pisz tak do mnie to po pierwsze,typa sobie poszukaj w Hondzie masz np typ s albo r. Po drugie dla kasy to mógłby sobie znaleźć moim zdaniem ładniejszą młodszą itp itd. Ja go nie bronię, po prostu ten układ oczywiście jest wyraźny ale akceptowalny, nie ma dużych dysproporcji. Już oboje nie są młodzi, oboje z doświadczeniami, każde też ma swoje wady i zalety.
@kamyk2k2: typie, ludzie ci pisza, ze ona jest z nim dla kasy, a ty odpowiadasz - „dla kasy to on moglby sobie znalezc mlodsza, ładniejsza” - tyle ze to ona jest z nim dla kasy xD jakie ma znaczenie, ze on hipotetycznie moglby sobie znalezc mlodsza? Jak to wplywa na jej podejscie do niego?
@Baitka: O proszę cóż za inteligentne wyjaśnienie i kultura wypowiedzi. No dobra to gaszę peta. Otóż przeczytaj dokładnie co pisałem. No ale powiedzmy ,że nie dociera więc przyjmijmy Twoją wersję Ona jest z nim tylko dla kasy i to obrzydliwe bo tak dużo ich dzieli wieku wyglądu itp. Więc słuchaj gówno kogoś obchodzi jej podejście do niego BO TO ON MA KASĘ I TO ONA NA NIĄ LECI. Rozumiesz? To nie