Wpis z mikrobloga

@Munchhausen: Najwidoczniej prawo nie zabrania sprawowania urzędów publicznych osobom skazanym na karę pozbawienia wolności, a Zdanowska dostała tylko 20000 zł grzywny.
Co śmieszniejsze – musi dojść do skazania prawomocnym wyrokiem. W jakiejś gminie (musiałbym przeszukać gazety) jest wójt, który obecnie siedzi w areszcie, przedstawia się tylko pierwszą literką nazwiska, ale że nie jest jak do tej pory skazany, to nie tylko sprawuje urząd, ale w dodatku kandyduje na kolejną kadencję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@hannazdanowska: chyba jedyna kandydatka, której kibicowałem, mimo że to nie moje okolice. Na pohybel tym którzy próbowali obrzucić błotem byle coś się przykleiło i dalej próbują zrobić ze sprawy prywatnej, sprawę polityczną.
Gratuluję Łodzianom rozsądku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
jak nie było wyborów to pani nie mirkowała, takim ludziom się nie ufa

@Nastruj: Kiedyś mirkowała bardzo aktywnie i to nie w okresie przedwyborczym.
  • Odpowiedz
@hannazdanowska: Choć jestem urodzonym łodziakiem i na patyczki do uszu mówię bambuksy nigdy w Łodzi nie mieszkałem. Raz lub dwa do roku wpadam na pare dni i co roku Łódź wyglada fajniej i się po niej lepiej jeździ. Oby tak było dalej ;)
  • Odpowiedz
  • 0
70 % przy 50% frekwencji ( a zaloze sie ze w samej Łodzi może być wieksza) daje jakieś 275000 ludzi. Niech 10 % wyjdzie #!$%@? na ulice to komisarza to sobie mogą wprowadzać, chyba sam cienkopis będzie musiał ułaskawić. Jedynie nie chciałbym by piękny grzesiu wykorzystał tą sytuacje. Pani @hannazdanowska naprawdę musi Pani się trzymać z tymi łajdakami z PO?
  • Odpowiedz