Wpis z mikrobloga

Poznań miasto doznań chociaż bardziej pasuje miasto remontów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W końcu po długiej podróży


Warto było zrobić taki kawał drogi by pojawić się na oficjalnym party oraz wziąć udział w dodatkowych atrakcjach.
Można napisać, że @wykop zrobiliście dobrą robotę tym razem z większym rozmachem :)
Dzięki również @Limonene za ogarnięcie miejscówki na bifor

Towarzystwo jak zwykle niezawodne. Okazji do integracji było pełno zaczynając od wspólnej podróży #bydloontour po poranne śniadanie z w̶y̶k̶o̶p̶e̶m̶ kacem. Fajnie było znów spotkać znajome twarze jak i poznać nowe osoby.

Pozdro dla:
-Mirków z całego 4 bydło piętra w hostelu.
- Osób z którymi miałem przyjemność zwiedzać, gadać, chlać i jeść w różnych miejscach
- Towarzyszy gry w bilard w tym @dkm17 - następnym razem Cię pokonam, rzutki oraz kręgle (dzięki chłopaki za rady dotyczące rzucania i trzymania kuli bo okropnie kaleczyłem )
- Ekipę która po głównej imprezie zgarnęła mnie na mini after
- Tancerzy którzy nie bali się iść na warsztaty salsy oraz pogibać się na parkiecie przy dj-u
- Ogółem ludzików którym chciało się wyjść z piwnicy
- Osoby które pomagały przy organizacji i naszego przewodnika śmieszka po serwerowni z firmy Beyond
- Dobre dusze które przywiozły gadżety m.in. @bkwas , słodycze @vans @ecco i inne podarki.
- Oraz oczywiście ekipę z pokoju 8 @Bielecki @Kubston @bylejaka @d0t3r @Damianowski

Świetny to był weekend, nie zapomnę go nigdy.

Do zobaczenia :)

#wy #wykopparty
bylejaki - Poznań miasto doznań chociaż bardziej pasuje miasto remontów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: comment_PSgSeBEEuXub9gE6jNJ524EHLET0EPMv.jpg

Pobierz
  • 10