Wpis z mikrobloga

@gansevudei: Ale to nic nowego. Podlasie i inne Podkarpacie zawsze hurtem szły do wyborów, a Dolny Śląsk od lat jest na frekwencyjnym dnie. Ponadto tak samo od lat Wrocław jest miastem z najniższą frekwencją wśród miast wojewódzkich
@gansevudei

@jaceks653

A za co tu przepraszać i czym się martwić? Co to zmieni czy pójdę na wybory czy nie? Przy korycie zostaną te same świnie albo przyjdą kolejne. Które by nie zostały, żadne nie zrobią dla ludzi nic nowego. W mojej miejscowości ludzie proszą się o chodnik na odcinku 2 km od 25 lat, ostatnio przed wyborami po raz kolejny zostało obiecane że po nowym roku chodnik będzie jeśli tylko obecny
@gansevudei: tylko chce zaznaczyć, że we Wrocławiu od 16 lat rządził jeden i ten sam człowiek, a w tym roku puścił swoją listę wyborczą. zresztą rejonem rządzi ta sama grupa ludzi od podobnej ilości czasu i większość nie chce tu nic zmieniać, stąd tak niska frekwencja.
@Stragan: To wytłumacz mi co za problem wziąć wybrać wśród mieszkańców proszących się o chodnik jednego przedstawiciela, który wystartuje w wyborach na prezydenta/wójta i z poparciem tych wszystkich proszących wygra i ten chodnik zrealizuje ? Przecież jest demokracja, którą chyba każdy rozumie. Wiem, że łatwiej siedzieć przed TV/Komputerem i żalić się jak to wszyscy kradną i nic nie robią zachowywać przy tym bierność. Skoro jesteście bierni to znaczy, że ten chodnik
@Januszko no ale to za każdym razem przed wyborami jest śmiałek który obiecuje że ta droga będzie zrobiona, już jest dokumentacja, zabezpieczony budżet a po wyborach okazuje się że jednak drogi zrobić się nie da i tak od 25 lat. Poza tym mieszkańców którym bezpośrednio potrzebny jest chodnik jest może z 500 a w całej gminie jest 15000 mieszkańców. Myślisz że cała reszta będzie głosowała na nieznajomego gościa któremu potrzebny jest chodnik